Най - вълнуващия въпрос зимно време.
diqn88 - специалист
съб авг 11, 2018 12:39 pmteodor1948 написа:
Здравейте,
Някой има ли информация за https://peletimarket.com/ ?
Не са добри, мн пепел, шлака а и дори един от предлаганите му видове ми отделяне и катран(едно черно мазно покритие по метала на печката)
milev5 - специалист
ср авг 15, 2018 8:55 pmdiqn88 написа:
съб авг 11, 2018 12:39 pmteodor1948 написа:
Здравейте,
Някой има ли информация за https://peletimarket.com/ ?
Не са добри, мн пепел, шлака а и дори един от предлаганите му видове ми отделяне и катран(едно черно мазно покритие по метала на печката)
Кои от 5-те предлагани имаш предвид ?
Аз взех тия от 390лв/т но още не съм ги пробвал.
diqn88 - специалист
Натур пам. Нещо такова. Но и др не са стока пепелив са вс те му и не са 100%иглолистни а смесени
bmahob - майстор
Инфо от мене. Два от местните производители вече направих ацената от 370лв/фр.тон на 400лв, а този от който взех от 350 на 370лв/т :shock: таз зима цените масово ще ударят 500лв............. де ти киро на кирия се чудя аз :?
burner - специалист
съб авг 18, 2018 3:33 pmbmahob написа:
Инфо от мене. Два от местните производители вече направих ацената от 370лв/фр.тон на 400лв, а този от който взех от 350 на 370лв/т :shock: таз зима цените масово ще ударят 500лв............. де ти киро на кирия се чудя аз :?
Миналата зима ви писах, че отоплението ми е комбинирано на климатици и пелети. Камината паля, когато съм у дома и в почивните дни. Когато изляза, пускам климатиците, нощем също. Чудно ми е, защо хората не си купуват пелети, когато са евтини, а говорят за покупки през зимата. Може би нямат място за складиране. Липсата на пари не е извинение. Пенсионерите си купуват дърва и въглища още през май. Другото е небрежност.
pavlovip - напреднал
пет авг 03, 2018 5:11 pmfilmatoplo написа:
:) Поръчах си 2 тона от тези Норт пелет -Бяла мечка :lol: да видим ще ни изяде ли кво ще става на цена 390 лв вече -очаквало се още поскъпване ,другите Трон и Брод в Бургас са над 400 лв :x .Тешко ни тая зима :wink: .
Някакъв телефон или друг вид контакт откъдето могат да се поръчат? Намерих някакъв сайт но телефона които е написан никой не вдига. Имат ли някъде склад в Бургас където могат да се видят?
filmatoplo - майстор
:) Дали не беше този- 0884 94 84 07 .
pavlovip - напреднал
За хората от Бургас : мнение за пелети от складова база Бургас Комерс? Имали украински и велинградски от бук и чам. Някои вземал ли е от там и дали е доволен?
filmatoplo - майстор
Какви са украинските -бялата мечка ли ,на каква цена.
pavlovip - напреднал
пон авг 27, 2018 5:42 pmfilmatoplo написа:
Какви са украинските -бялата мечка ли ,на каква цена.
Не знам какви са украинските. Просто звъннах на телефона на Бургас Комерс и ги попитах какви пелети имат. Утре ще се пробвам да се разходя до там и да разгледам какво имат. Иначе цената е 410 на тон.
P.S. На телефона които ми даде никой не вдига. При проверка излиза тел от обява в Ало БС на склад в Ямбол.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: