Най - вълнуващия въпрос зимно време.
naydenov.anton - специалист
Здравейте,

тази година вече някой зареди ли слънчогледа?

Да попитам за мнение откъде мога да взема един ТИР за София. Гледам в OLX има няколко обяви и средно да кажем идват на 200 лева до вкъщи при поръчка на ТИР. Не съм горил още слънчоглед и затова нямам и никакво мнение за производителите.

ТИР-а както се казва мога да го намеря на прилична цена ако производителя не му се занимава.

Съответно ще имам едни 10-12 тона слънчоглед ако някой иска да се включи тези дни е момента :)
Здравейте,

За първа година ми предстои да се отоплявам на пелети и много се двоумя на какви пелети да заложа.

Някой има ли мнение за фирма Трон, намират се в с.Дунавци, някъде около Казанлък, но имат складова база и при нас в Бургас https://tronburgas.com ? Надеждни ли са, и 350лв. добра цена ли е за тези пелети?!
mirochukov - напреднал
naydenov.anton написа:
Здравейте,

тази година вече някой зареди ли слънчогледа?

Да попитам за мнение откъде мога да взема един ТИР за София. Гледам в OLX има няколко обяви и средно да кажем идват на 200 лева до вкъщи при поръчка на ТИР. Не съм горил още слънчоглед и затова нямам и никакво мнение за производителите.

ТИР-а както се казва мога да го намеря на прилична цена ако производителя не му се занимава.

Съответно ще имам едни 10-12 тона слънчоглед ако някой иска да се включи тези дни е момента :)
Заредих от росина-ойл с.Ресен на 200 лв.тон в чували по 30 кг.
Над 7-8 тона цената май пада !
borkata99 - специалист
todorov1967 написа:
Здравейте,
Някой има ли мнение за фирма Трон, намират се в с.Дунавци, някъде около Казанлък, но имат складова база и при нас в Бургас https://tronburgas.com ? Надеждни ли са, и 350лв. добра цена ли е за тези пелети?!
мале, мале !!! Изображение
Д.хаджийски - помощник
borkata99 написа:
todorov1967 написа:
Здравейте,
Някой има ли мнение за фирма Трон, намират се в с.Дунавци, някъде около Казанлък, но имат складова база и при нас в Бургас https://tronburgas.com ? Надеждни ли са, и 350лв. добра цена ли е за тези пелети?!
мале, мале !!! Изображение
Ей тва вече е тарикатлък. :? Сега и аз малко реклама!
Моя камион най вероятно пристига в вторник и ще го освободят в Сряда за което се извинявам на колегите от форума защото обещах за Петък да са тук. Ако някой иска да закупи пелети имам свободни около 7 8 тона.

NORTH PELLET Italy

Складова база Доминант-М гр.Варна с.Езерово

ДЖЪСТ.БГ ЕООД Диян Хаджийски

тел: 0877919494

тел: 0877913414
Тоя форум зе да става търговски, г.син Хаджийски.
borkata99 - специалист
май ме разбраха накриво............тодоров 67-ма :) вземи прочети малко на зад в темата........всичко си пише, има отговори на всяка една "точка" от твоето въпрос че..........иначе гледай какво се случва, ама те или са прави или ти си голям мързел :lol: sorry брат ама си е така
bmahob - майстор
Аз тази година ще пробвам едни нови в нашата община biofuture с. Крупник изглеждат добри на добра цена пък ще видим, 310лв/франкотон
filmatoplo - майстор
Днес поразгледах един два доставчика как е положението с пелетите ,кретат горе долу -материал Капаци .
шоп - майстор
Жокер!
Мина Перник вече произвежда освен пелети ф14 и пелети ф8мм

Доста познати успяха да се снабдят в мъртвият пролетен сезон. За съжаление вече чувам, че няма наличност!

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: