Най - вълнуващия въпрос зимно време.
bmahob - майстор
Не знам при нас доказаните производители/а те са и 4 фабрики в града/ цените се мотат около 360-370лв франко тон, разбира се има картел ама това е друга темато станат ли 500лв тона аз ще си купа рано на ток :-D
Zhivk0 - напреднал
Какво ще кажете за wolf pellets сега ги гледам на 400 лв тона ... че в Бургас всичко над 420лв... Някой идеи за други хубави в Бургас?
Прикачен файл:
Screenshot_20180714-144438_Facebook.jpg
filmatoplo - майстор
Виж пелети Трон Бургас , виж на Брод и тези в Несебър , :) Има и някакви Украински -North pellet :? сини торби с бяла мечка ,някой тествал ли ги е -360 лв .
ndg - помощник
съб юли 14, 2018 2:48 pmZhivk0 написа:
Какво ще кажете за wolf pellets сега ги гледам на 400 лв тона ... че в Бургас всичко над 420лв... Някой идеи за други хубави в Бургас?Screenshot_20180714-144438_Facebook.jpg
Взел съм 2 торби, като ги изгоря - ще пиша за резултата от теста.
70:30 бук/бор, изглеждат добре
Ивелин Петров - специалист
съб юли 14, 2018 2:48 pmZhivk0 написа:
Какво ще кажете за wolf pellets сега ги гледам на 400 лв тона ... че в Бургас всичко над 420лв... Някой идеи за други хубави в Бургас?Screenshot_20180714-144438_Facebook.jpg
На скоро един приятел зареди за зимата 2 тона от тях, според неговите думи са конкуренти на "Трон"... Ще видим като дойде зимата, ще споделя отзивите му от тях.
filmatoplo - майстор
:? Дайте отзиви за Украинските -North pellet ,лого -сини торби с бяла мечка .
palefaced - специалист
North Pellets закупих миналата година - 3 тона от тях. От Варненски дистрибутор. Момчето беше пуснало обява тук във темата. Сменил си е тела иначе пак щях да взема от него. На 370 лв ми ги продаде с 20 лв доставка и ми помогна да ги стоварим. Трон в момента са на лятна цена 440 лв + 60 лв доставка. Тия Синичките ппц са добре, малко правят пепел повече от тронските но са калорични и лично аз бих си купил отново. Ако качеството им от миналогодишното е по зле, там не отговарям. Имам около 40 торби все още, но няма да изкарам зимата с тях. Ако някой знае качествени пелети за Варна да даде мнения защото тона на трон В момента с доставката излиза 460 лв ако си закупя отново 3 тона.
Пропуснах да спомена че съм с камина с водна риза - Италиянска MCZ мисля беше.
Сега виждам че в Бургас ги има тия сините, но нямам идея как ще дойде досавката. Предполагам че ще ми одерат кожата иначе бих поръчал.
palefaced - специалист
Здравейте отново. Пак да попитам отзиви за Варна ми трябват. Цената на Тронските се вдига с минути. Имат ли качествена алтернатива или да купуваме от тях ? Благодаря !
sispol - напреднал
ср юли 18, 2018 10:25 ampalefaced написа:
Здравейте отново. Пак да попитам отзиви за Варна ми трябват. Цената на Тронските се вдига с минути. Имат ли качествена алтернатива или да купуваме от тях ? Благодаря !
И аз това се питам. Гледам за тези ,,Вълчовите'' пелети добри отзиви има. Накрая ще рискувам с 3 тона пък каквото стане.
palefaced - специалист
Значи като я чуя само продавачката на Тронския склад във Варна да казва от три години едно и също - "Цената до края на седмицата ще бъде тази..". Мило и драго давам да НЕ си купя от тях... Вълчовите какво ще рече колега ?

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: