Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ивелин Петров - специалист
вт ное 20, 2018 11:41 pmtroa73 написа:
Здравейте колеги и аз от седмица съм с пелетна камина.Марката е алфа плам комо 15 kw. Много съм доволен от камината.Но от пелетите не чак толкова искам да споделя кои марки съм взимал.
Марка wolf горят много добре няма шлака има пепел
Корона им горят добре калорични са
От Велинград много ме изненадаха перфектни а са клас а2
Трон горят добре но не са много калорични
Сега купих Енерджи от Асеновград да ги пробвам.Всичките пелети правят пепел от тези които съм ползвал слава богу без шлака.Всеки ден почиствам камината а не на 2 3 дена.Надявам се да съм бил полезен .Очаквам вашите мнения.
Здравей,

Какво стана с Асеновградските, как са? Дай едно име на тези от Велинград, да знаем кои са. :)
Здравейте,
За първа година ще използваме пелети. Взехме си Burn it 13 KW с водна риза.
Ако има хора тук, които я ползват ще помоля за мнение.
Както и ще съм изключително благодарна, ако можете да ми изпратите кодовете за достъп до настройките ( самите настройки и каквато и да е информация). От сервиза отказват да ми предоставят достъп, а искаме да си настроим Ауто режима и модулацията.
troa73 - помощник
пон ное 26, 2018 2:26 pmИвелин Петров написа:
вт ное 20, 2018 11:41 pmtroa73 написа:
Здравейте колеги и аз от седмица съм с пелетна камина.Марката е алфа плам комо 15 kw. Много съм доволен от камината.Но от пелетите не чак толкова искам да споделя кои марки съм взимал.
Марка wolf горят много добре няма шлака има пепел
Корона им горят добре калорични са
От Велинград много ме изненадаха перфектни а са клас а2
Трон горят добре но не са много калорични
Сега купих Енерджи от Асеновград да ги пробвам.Всичките пелети правят пепел от тези които съм ползвал слава богу без шлака.Всеки ден почиствам камината а не на 2 3 дена.Надявам се да съм бил полезен .Очаквам вашите мнения.
Здравей,

Какво стана с Асеновградските, как са? Дай едно име на тези от Велинград, да знаем кои са. :)
Здравей ами за Велинградските незнам име трябва да проверя има елха нарисувана отпред на чувала.Днес заредих с Асеновград ските но да кажа вместо 15 кг са 12 в чувала изтарикатиха се пак търговците така че внимавай като купуваш.
пон ное 26, 2018 2:45 pmBubstar написа:
Здравейте,
За първа година ще използваме пелети. Взехме си Burn it 13 KW с водна риза.
Ако има хора тук, които я ползват ще помоля за мнение.
Както и ще съм изключително благодарна, ако можете да ми изпратите кодовете за достъп до настройките ( самите настройки и каквато и да е информация). От сервиза отказват да ми предоставят достъп, а искаме да си настроим Ауто режима и модулацията.
viewtopic.php?f=10&t=52540
Ивелин Петров - специалист
[/quote]
Здравей ами за Велинградските незнам име трябва да проверя има елха нарисувана отпред на чувала.Днес заредих с Асеновград ските но да кажа вместо 15 кг са 12 в чувала изтарикатиха се пак търговците така че внимавай като купуваш.
[/quote]

Здравей,

Това ми беше питането.. В нашия град зареждат едни точно с нарисувана елха и вече няколко човека ми ги хвалят - явно са тези. За Асеновград-ските съм шокиран с тази разлика 3 кг. от 15 кг. чувал.. Та това са си 20% разлика :shock:
troa73 - помощник
ср ное 28, 2018 9:08 amИвелин Петров написа:
Здравей ами за Велинградските незнам име трябва да проверя има елха нарисувана отпред на чувала.Днес заредих с Асеновград ските но да кажа вместо 15 кг са 12 в чувала изтарикатиха се пак търговците така че внимавай като купуваш.
[/quote]

Здравей,

Това ми беше питането.. В нашия град зареждат едни точно с нарисувана елха и вече няколко човека ми ги хвалят - явно са тези. За Асеновград-ските съм шокиран с тази разлика 3 кг. от 15 кг. чувал.. Та това са си 20% разлика :shock:
[/quote]

Здравей отново днес заредих 15 чувала от Велинградските по 6.60 чувала фабриката е била в Ракитово така каза търговеца.
filmatoplo - майстор
Моите пелети Green Energy са от с.Душанци общ. Пирдоп .Ванеса Кар еоод -доволен съм .
troa73 - помощник
съб дек 01, 2018 3:18 pmfilmatoplo написа:
Моите пелети Green Energy са от с.Душанци общ. Пирдоп .Ванеса Кар еоод -доволен съм .
Здравей а като цена колко са
filmatoplo - майстор
Е като прибавим -транспорт 600 лв ,разтоварване на тира с маниту 200 лв -1палет стана 440 лв . Там на место -лятото са били под 400 .
aanudis - напреднал
Доста гледам сте доволни от Трон пелети.. Някой може ли да ми даде координати на дистрибутора за Варна? Търсих в нета, нищо не намерих... На лични моля, да не правим излишна реклама..

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: