Най - вълнуващия въпрос зимно време.
jolobg - специалист
нед дек 02, 2018 8:29 amspeka_rs написа:
Да се включа и аз по темата от Русе съм и горя слънчогледови пелети. Както миналалата година и тази си купих от Приста комерс и съм улучил някоя партида със доста прах. Грейкото ми дава постояно препълване, наложи се да байпасирам тази функция, за да работи горелката. А миналата година нямах никакви проблеми със пелети от същия производител.
Продавача твърди, че и моите са от Приста комерс. Въпреки, че не са черни и лъскави, съм доволен откъм горене и калории. Пепелта е светло сива, налепите по котела са фини и бели като брашно тип 500 :-D. Имат доста прах, но ~ 1 седмично почиствам оптодвойката и нямам проблеми засега.
Стефан77 - специалист
Повичи чирвено вино по-малко пилети
troa73 - помощник
Здравейте колеги искам да кажа нещо за пелетите .Така чета по форумите и сайтовете за пелети какви не мнения за определени марки пелети като Трон ,Румънските ,за Веста пелет , Пирин пелет и много други но кои са най-добрите е такива на бг пазарът няма всяка партида е различна престанете да пълните джобовете на алчните тарикати.Аз взимам чувала по 6.60 лв и съм доволен камината си ги гори без проблем явно зависи и от настройките на печката може би даже не цапат стъклото.Време е някой да се обърне към омбудсманът да провери тези така наречени бизнесмени .Нали искат да забранят печките на дърва е да намалят цените на пелетите малко да поощрят хората да минат на био гориво.Очаквам вашите мнения по въпроса.
filmatoplo - майстор
Каква ти е камината ,и аз съм -да поевтинеят пелетите .
пет дек 07, 2018 8:58 pmСтефан77 написа:
Повичи чирвено вино по-малко пилети
Мойта, слабата де, до преди малко беше тука.
Пихме и вино, та икономисахме от пелети.
Някъде червено, под 200 лв и налив....насипно???
filmatoplo - майстор
:) Манджата беше- Свинско със зеле ,да опитаме дали зелето вече е станало ,та глътнах 2 :drinkers: как си му е реда с гозбата ,оня ден заредих уж за коледа вино Мавруд и сега го дегустирам :lol: от киселото зеле ако се получи газ ще помогнем на отоплението :lol: :-D
Последна промяна от filmatoplo на нед дек 09, 2018 7:49 pm, променено общо 1 път.
нед дек 09, 2018 7:42 pmfilmatoplo написа:
:) Манджата беше- Свинско със зеле ,да опитаме дали зелето вече е станало ,та глътнах 2 :drinkers: как си му е реда с гозбата ,оня ден заредих уж за коледа вино Мавруд и сега го дегустирам :lol:
Чааааакай-чакай! Кое спестява повече пелети?
Миналата година беше мерло.
От къде го зареждаш тоя мавруд и на коя изба е, че много го тачим?
Най ми спестява той.

Неска четвърта пералня пускам, та не ми остана време да готвя.
filmatoplo - майстор
:-D Ся да излизам на студа на терасата -че да чета на бележката на тубата ко пише :?
нед дек 09, 2018 7:51 pmfilmatoplo написа:
:-D Ся да излизам на студа на терасата -че да чета на бележката на тубата ко пише :?
В никой случай!
Ши са давя с миналогодишни пелети. Се по хубави стават.
filmatoplo - майстор
:) Ко да та прая -винарна Пълдин Перущица .

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: