Най - вълнуващия въпрос зимно време.
нед дек 09, 2018 8:00 pmfilmatoplo написа:
:) Ко да та прая -винарна Пълдин Перущица .
Топла Коледа, Нова година и скромен пелеторазход!
troa73 - помощник
Здравей до filmatoplo камината ми е алфа плам комо 15 kw отоплявам жилище 86кв много съм доволен засега.Колкото до пелетите ползвам съм няколко марки всички правят пепел такива които не правят няма.Слава богу засега съм нямал никакви шлаки.А за пелети няма да давам по 10 лв за чувал . Толкова струват на една от борсите във Варна.Засега си купувам от една борса по 6.60лв чувала даже търговеца сподели как е възможно да се продават пелети на толкова големи цени това е нереално скъпо .
diqn88 - специалист
нед дек 09, 2018 8:41 pmtroa73 написа:
Здравей до filmatoplo камината ми е алфа плам комо 15 kw отоплявам жилище 86кв много съм доволен засега.Колкото до пелетите ползвам съм няколко марки всички правят пепел такива които не правят няма.Слава богу засега съм нямал никакви шлаки.А за пелети няма да давам по 10 лв за чувал . Толкова струват на една от борсите във Варна.Засега си купувам от една борса по 6.60лв чувала даже търговеца сподели как е възможно да се продават пелети на толкова големи цени това е нереално скъпо .
Споделете коя е борсата има и др от Варна дето искаме евтино пелети
Svezar - специалист
Само не разбрах какво му е евтиното на 435лв/тон ?
troa73 - помощник
Здравейте борсата е корона им намира се във Възраждане а колкото до евтиното.все пак взимаш на дребно пролетта е по евтино но пак е по- добре от колкото да даваш по 10 лв за чувал
slavista - специалист
Колеги , мога ли сега в сезона да си купя от някъде пелети за София с транспорт до 400 лева ? Пратете нещо на лично :partyman:
bmahob - майстор
пет дек 14, 2018 12:26 amslavista написа:
Колеги , мога ли сега в сезона да си купя от някъде пелети за София с транспорт до 400 лева ? Пратете нещо на лично :partyman:
То в провинцията няма да намериш... Ти в Софето :-D
Svezar - специалист
Не е невъзможно с повечко търсене,друг е въпроса дали ще останеш доволен от доставената стока :!:
kalin72 - майстор
пет дек 14, 2018 12:26 amslavista написа:
Колеги , мога ли сега в сезона да си купя от някъде пелети за София с транспорт до 400 лева ? Пратете нещо на лично :partyman:
http://www.malmuk.com/sites/default/fil ... 953-mm.pdf

Последната страница, предполагам са на Керпи, щото последното оттам такива купих преди месец.
Аааа, слънчогледови са.
пет дек 14, 2018 11:38 amkalin72 написа:
пет дек 14, 2018 12:26 amslavista написа:
Колеги , мога ли сега в сезона да си купя от някъде пелети за София с транспорт до 400 лева ? Пратете нещо на лично :partyman:
http://www.malmuk.com/sites/default/fil ... 953-mm.pdf

Последната страница, предполагам са на Керпи, щото последното оттам такива купих преди месец.
Аааа, слънчогледови са.
А, цената е трепач, като се има в предвид, че са от хипермаркет и в сезон.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: