Най - вълнуващия въпрос зимно време.
huligancho - напреднал
съб юни 09, 2018 3:51 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб юни 09, 2018 3:14 pmhuligancho написа:
...
Колко пари бяха и колко са сега? От къде могат да се закупят?
Бяха 220, докараха ми ги до Аксаково на 20 пари за курс.
Сега не съм проверявал, но чух, че били 260. Това преди ок 20 дни.
Купих ги от Варна, ул. "Девня", до магазин "Аветисян".
В найлонови чували по 15 кг? Имаш ли снимки?
съб юни 09, 2018 3:57 pmhuligancho написа:
..

В найлонови чували по 15 кг? Имаш ли снимки?
15 кг чували, без надписи, леко матов найлон, стречован палет, 70 бройки, 1050кг.
Камиончето им носеше по 2 палета, обявена товароносимост 2500 кг.
Снимки нямам, погледнах ги с едното, хареса ми тъмният им блясък и са влюбих.
Малко прах в чувалите, още не съм чистил бункер. То няма и кво де, само трябва да отупам шнека. Накрая взе да каталясва, ама изкара сезона.
jolobg - специалист
Благодаря за информацията! Търговец ми предлага в София 250 лв/тон с доставка, което горе-долу съвпада с твоята информация. Той не казва името на фирмата. Не намирам данни за друга фирма в Русе, която произвежда пелети, освен НАП Варна ООД, но пък те нямат уеб страница. Изобщо, голяма конспирация. :?
gnt69 - майстор
нед юни 10, 2018 10:58 amjolobg написа:
Благодаря за информацията! Не намирам данни за друга фирма в Русе, която произвежда пелети, освен НАП Варна ООД, но пък те нямат уеб страница. Изобщо, голяма конспирация. :?
Другата фирма е Пристакомерс. Пелетите са много хубави вече трета година ги горя. Тез Нап варна не съм ги чувал. Други слънчогледови пелети има в бившето КТМ но са наливни. Или отиваш с чували и пълниш на ръка или със самосвал и те пълнят с фандрома. 8 мм са и не са толкова хубави като другите но за цената си която е 144 лева с ДДС са супер. Зависи как ти е удобно. На мен са ми удобни в чували по 15 кила и си купувам от Пристакомерс последно миналата есен по 220 лева. :partyman:
speka_rs - майстор
Звънях в Пристакомерс на 03/06/18 и ми обявиха цена от 220 лв на тон пакетирани.
gnt69 - майстор
нед юни 10, 2018 7:03 pmspeka_rs написа:
Звънях в Пристакомерс на 03/06/18 и ми обявиха цена от 220 лв на тон пакетирани.
Е оставили са ги на цената от есента. Надявах се като се задръстят лятото да ги намалят, ама ще чакаме зимата е далече. :partyman:
jolobg - специалист
Ще бъде игра на нерви ... до 01.07. Който купи преди това - я спечели, я изгуби. След това вече със сигурност ще разберем, кое е от двете, ама май е по-вероятно първото :mrgreen: Сега държат високи цени та след 01.07 да имат "очи" да ги увеличават още. :axe: Не, че им трябва оправдание, де. :lol:
jolobg - специалист
нед юни 10, 2018 7:03 pmspeka_rs написа:
Звънях в Пристакомерс на 03/06/18 и ми обявиха цена от 220 лв на тон пакетирани.
Днес ми казаха същата цена.
kabel96 - специалист
Искам да попитам ас като имам собствен завод за слътчогледови пелети които реално са ми отпаден продукт мога ли да дам данни тук.
пон юни 11, 2018 11:37 amkabel96 написа:
Искам да попитам ас като имам собствен завод за слътчогледови пелети които реално са ми отпаден продукт мога ли да дам данни тук.
Кви данни? Ако са цени за отпаден продукт, аз искам 20 лв на тон да та отърва от него, ма гледай да е пелетиран.
Иначеееее......не вярвам да си я окъсал толкова с мениджмънта и пласмента.
Давай данните!

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: