Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Ивелин Петров - специалист
съб фев 23, 2019 6:49 pmpechkata написа:
ср ное 21, 2018 1:01 pmИвелин Петров написа:


Очевидно по малко и от двете: http://peleti-macroline.eu/contact/
Та има и в Белене и в Калейца.. Моите миналогодишните бяха директно от фабриката в Белене.
В момента и аз горя такива - много съм доволен...
За първа година ли си с тях? Миналата година карах с тях, тази съм с ТРОН, но нещо не я виждам тая прехвалена марка да превъзхожда тези от Белене, май е обратното..
starsel - специалист
някой горил ли пелети от гр.Лозница Търговишко широколистни да даде мнение за тях и името на производителя,дадоха ми за проба 3 чувала по калорични са от ТРОН да си купя от тях за следващия сезон.
dani731117 - специалист
на лозница са добри.горя само от тях.но малко се чака че има много клиенти.
starsel - специалист
пон фев 25, 2019 6:54 pmdani731117 написа:
на лозница са добри.горя само от тях.но малко се чака че има много клиенти.
колега ако искаш на лично ми прати името на фирмата производител и тел за връзка ще си купя за следващия сезон
starsel - специалист
някой да каже за румъските швайгхофер струва ли си по високата цена,че в нета се противоречиви мнения
Предпочитам да не си правя експерименти. Като минахме на пелети (преди 2 години) ми препоръчаха от Копривщица - MASTER PELLET.
Изкарахме миналата зима само с 5 тона бук. Тази година пак повторихме, защото нямах забележки. Сега трябва да дозаредя (за всеки случай) с 1 тон и като чета отзивите Ви за другите марки и какви са цените.... :-D !!! Няма да рискувам. Дори в момента( с включена доставка) тона на пелети бор е 400 лева.
milev5 - специалист
За Варна има пелети под 400лв за предварително записване ?
slavista - специалист
пет мар 01, 2019 5:45 pmKarina GB написа:
Предпочитам да не си правя експерименти. Като минахме на пелети (преди 2 години) ми препоръчаха от Копривщица - MASTER PELLET.
Изкарахме миналата зима само с 5 тона бук. Тази година пак повторихме, защото нямах забележки. Сега трябва да дозаредя (за всеки случай) с 1 тон и като чета отзивите Ви за другите марки и какви са цените.... :-D !!! Няма да рискувам. Дори в момента( с включена доставка) тона на пелети бор е 400 лева.
Този човек има 4 поста за 1 ден . 100 % рекламира. Отделно , ако са същите пелети , които рекламира мога да кажа ,че при мен са супер зле.
diqn88 - специалист
пет мар 08, 2019 8:39 pmmilev5 написа:
За Варна има пелети под 400лв за предварително записване ?
Здравейте, споделете от кои борси точно е инфото ви.
pechkata - специалист
пон фев 25, 2019 9:02 amИвелин Петров написа:
съб фев 23, 2019 6:49 pmpechkata написа:
ср ное 21, 2018 1:01 pmИвелин Петров написа:


Очевидно по малко и от двете: http://peleti-macroline.eu/contact/
Та има и в Белене и в Калейца.. Моите миналогодишните бяха директно от фабриката в Белене.
В момента и аз горя такива - много съм доволен...
За първа година ли си с тях? Миналата година карах с тях, тази съм с ТРОН, но нещо не я виждам тая прехвалена марка да превъзхожда тези от Белене, май е обратното..
По добре си карай със Беленските...

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: