Най - вълнуващия въпрос зимно време.
prascho - майстор
Не съм фен на хазарта, но за по бира бих прогнозирал цена през април 2024г по-ниска от 300лв/пале....слънчоглед в София
Chefo77 - майстор
чет мар 02, 2023 2:01 pmprascho написа:
Не съм фен на хазарта, но за по бира бих прогнозирал цена през април 2024г по-ниска от 300лв/пале....слънчоглед в София
Надявай се.
Под 500 няма да е.
Нали знаеш, че тази и следващата година в Украйна най-вероятно няма да има слънчоглед.
чет мар 02, 2023 2:01 pmprascho написа:
Не съм фен на хазарта, но за по бира бих прогнозирал цена през април 2024г по-ниска от 300лв/пале....слънчоглед в София
Косвено познавам едни немци, които се справят сносно.
Така съм им набрал, че спестеното от пелети ще го превърна в амбалаж и въглеродни емисии.
Само да мине Великден, а за следващият сезон, с радост ще ти изпратя стекче!
prascho - майстор
Знам. Влиянието на войната не е толкова силно. Пък колко му е да изпратя бира до Варна (поне за това не се изисква организация... :)).
чет мар 02, 2023 3:32 pmprascho написа:
Знам. Влиянието на войната не е толкова силно. Пък колко му е да изпратя бира до Варна (поне за това не се изисква организация... :)).
Ти изпрати ТИР, пък ние ще се организираме! Това ни е силната страна.
Четири- пет души, все ще изтикаме сезона някак.
Даже мотокар няма да ни трябва, обещавам.
prascho - майстор
https://m.olx.bg/d/ad/slanchogledovi-pe ... 8sekK.html

Цена 322лв/пале, склад в София. Някой дали ги е ползвал и като качество какво е положението? Би трябвало да са от с.Ситово, Силистра....

@Калине - търговецът в Перник от къде бе нарочил твоите пелети дето са леко натрошени /с прах/?
Иди и ги погледни!
Ако видяното съвпада с това на снимката, бих купил, щом сметна цената за изгодна.
Последните, които взех, ги видях след като бях решил да купувам.
Така е, когато пазариш от доверен търговец.
Другото е слухтенье, трепет и питанье, да не би да се набутамье, зер.
Или си решителен или се надяваш Къци да е на твоя страна.
kalin72 - майстор
prascho, не помня. Мисля, някъде от северна България, но къде точно...
A, е тия са, Карапелит.
https://magicflame.eu/en/contacts/
Аз по-скоро ще чакам Керпи да направят цените по-приемливи. Щото от тях бях най-доволен - никаква шлака, и по-малко пепел, отколкото с тия сегашните. Но зависи и цената.
silent - майстор
Аз пък на нищо не се надявам....тази година съм изгорил около 40 чувала и мисля да не паля повече...имам почти 2,5тона....при сметки за ток в рамките на 100-150лв .които включват и отопление без икономии....мисля че следващите няколко години съм твърдо извън пазара на пелети...а за да се върна или тока трябва да скочи много драстично или пелетаджиите трябва да свалят гащите и сериозно да се заиграват с потенциалните си клиенти...
пет мар 10, 2023 8:21 pmsilent написа:
...
Хихиии, един от редките случаи да те оценя по достойнство. Всъщност, не точно...
Уважавам прямотата, даже когато това е срещу мен.
Като изключа хората, които нямат възможност, останалите смятам за мазохисти.
Както видяхме, електропреносната мрежа не се срина, както предполагаха няколко тук и там.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: