Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sispol - напреднал
https://www.alo.bg/5546479
Когато слагах камината майсторите донесоха 3 чувалчета за проба. Не бяха лоши. Сегашното производство не знам какво е. После взех от тези украинските. И те имаха кусури, но се търпяха. Тронските... не знам на какво основание искат толкова пари.
palefaced - специалист
Ами спекулират, тяхно право е. Тук във Варна нали сме много богати и затова цените са такива. Имам чувството че са най високите в страната. Украйнските да ти кажа, ако говориш за North Pellet - гледам сега в Бургас ги има на 360. Бих взел 4 тона направо от тях на тази цена, но няма представител във Варна.
diqn88 - специалист
ср юли 18, 2018 10:25 ampalefaced написа:
Здравейте отново. Пак да попитам отзиви за Варна ми трябват. Цената на Тронските се вдига с минути. Имат ли качествена алтернатива или да купуваме от тях ? Благодаря !
Здравей, аз също съм от Варна. Миналата година горих на пирин пелет разложки. Взех ги от фирма корект 78. Тази година са на по скъпа цена, но имат сега техни пелети на 395лв. Взех за проба. След пробата ще пиша за мнение. Всички пелети поскупват всеки месец, най евтини са през април май. Успех на вс с намирането на пелети.
Zhivk0 - напреднал
ср юли 18, 2018 5:52 pmpalefaced написа:
Ами спекулират, тяхно право е. Тук във Варна нали сме много богати и затова цените са такива. Имам чувството че са най високите в страната. Украйнските да ти кажа, ако говориш за North Pellet - гледам сега в Бургас ги има на 360. Бих взел 4 тона направо от тях на тази цена, но няма представител във Варна.
Хубави ли са тези някой пошзвал ли ги е утре да звъня да запазвам , че тия от трона ми казаха 410 и да се запиша за септември ама не се знаело дали ще е такава цената... а нали знаете края на лятото като со чакал и си на зор могат те притиснат много тежко с цената...
gnt69 - майстор
ср юли 18, 2018 9:22 pmZhivk0 написа:
ср юли 18, 2018 5:52 pmpalefaced написа:
Ами спекулират, тяхно право е. Тук във Варна нали сме много богати и затова цените са такива. Имам чувството че са най високите в страната. Украйнските да ти кажа, ако говориш за North Pellet - гледам сега в Бургас ги има на 360. Бих взел 4 тона направо от тях на тази цена, но няма представител във Варна.
Хубави ли са тези някой пошзвал ли ги е утре да звъня да запазвам , че тия от трона ми казаха 410 и да се запиша за септември ама не се знаело дали ще е такава цената... а нали знаете края на лятото като со чакал и си на зор могат те притиснат много тежко с цената...
Аз в петък говорих с Трон и си бяха по 340. Кога ги подскъпиха на 410.
filmatoplo - майстор
:? Баси пак ли скъпотия .
palefaced - специалист
Това са цените на варненския дистрибутор... 440 за тон + 60 лв доставка. Скъпарска работа. Трон са за предпочитане, поне за мен, но тона им идва на 460 с доставката.... А 340 може да са в Дунавци... там нз
gnt69 - майстор
ср юли 18, 2018 9:44 pmpalefaced написа:
Това са цените на варненския дистрибутор... 440 за тон + 60 лв доставка. Скъпарска работа. Трон са за предпочитане, поне за мен, но тона им идва на 460 с доставката.... А 340 може да са в Дунавци... там нз
Добре де. От една седмица реват варненци че им скъпи пелетите. Ам организирайте се съберете 20 тона и си вземете един тир. Ще ви се оскъпят с 20 лева на тон. После на един паркинг като на Метро го пресрещате с камиони с кранове всеки си натоварва своето. Камиона с крана и пелетите са ви стъпали на 370-380 лева.
И аз мога да купя пелети по 144 лева тона ама наливни. Не ми се занимава затова си купувам по 220 опаковани на палет. Въпрос на избор и желание за занимавка. :partyman:
Zhivk0 - напреднал
ср юли 18, 2018 9:34 pmgnt69 написа:
ср юли 18, 2018 9:22 pmZhivk0 написа:
ср юли 18, 2018 5:52 pmpalefaced написа:
Ами спекулират, тяхно право е. Тук във Варна нали сме много богати и затова цените са такива. Имам чувството че са най високите в страната. Украйнските да ти кажа, ако говориш за North Pellet - гледам сега в Бургас ги има на 360. Бих взел 4 тона направо от тях на тази цена, но няма представител във Варна.
Хубави ли са тези някой пошзвал ли ги е утре да звъня да запазвам , че тия от трона ми казаха 410 и да се запиша за септември ама не се знаело дали ще е такава цената... а нали знаете края на лятото като со чакал и си на зор могат те притиснат много тежко с цената...
Аз в петък говорих с Трон и си бяха по 340. Кога ги подскъпиха на 410.
Къде си говорил за 340? При мен става дума за Бургаския дистрибутор .. те са 2 де единия дава на 410 другия на 440...
gnt69 - майстор
ср юли 18, 2018 10:13 pmZhivk0 написа:
Къде си говорил за 340? При мен става дума за Бургаския дистрибутор .. те са 2 де единия дава на 410 другия на 440...
Ами Трон ги правят в село Дунавци ето им фабриката. А дистрибуторите на колко ги продават си е тяхна работа. И те деца хранят и искат бял хляб да ядат. Аз казвам колко струват във завода, намираш транспорт уговаряш се за кога и са твои на 340 лева. :partyman:

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: