Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kabel96 - специалист
Ми не съм я окъсал с мениджмънта и пласмента щото просто още няма такъв.Този месец пуснахме фабриката а тя е за белене на слънчоглед.Пелетите са САМО от шлюпките и то на маслен слънчоглед и мисля да ги продавам на 180 лева за тон на съфорумци.Капацитета е 4 тона на час.Безплатни мостри колкото желаете няма проблем в района на Казанлък.
lov - майстор
Колко скромно изби рибата. :lol:
radius - майстор
Айдеее задръсти му се Inbox-a на личните :lol: :lol:
lov - майстор
Като знам че един мой клиент е почти месец на пред с поръчките и се задъхва и се гласеше да минава на трисменен режим и е на къде по високи цени от коментираните тук.. :lol: :lol: :lol:
huligancho - напреднал
Роса Попово, 210 лв/тон слънчогледови пелети. По 15 кг в найлонови чували. В стречован палет по 850 кг.
Bobko81 - напреднал
ср май 30, 2018 1:46 pmburner написа:
Във Видин дъбови пелети на Говежда - Екоинд - 360 лева за тон, 5,40 торбата, безплатен превоз и разтоварване. Миналата година имах от тях, никаква пепел с Бърнит 13. Това преди час.
И аз вчера взех от тези на 5.40 2 тона.Миналата зима съм ги горил и съм доволен.
нед юни 17, 2018 5:50 pmhuligancho написа:
Роса Попово, 210 лв/тон слънчогледови пелети. По 15 кг в найлонови чували. В стречован палет по 850 кг.
Да не би да са 855 кг. ?
kabel96, да не отнесе плуфката бе? Тамън си мислех за тонажи от Казанлък.
huligancho - напреднал
нед юни 17, 2018 8:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед юни 17, 2018 5:50 pmhuligancho написа:
Роса Попово, 210 лв/тон слънчогледови пелети. По 15 кг в найлонови чували. В стречован палет по 850 кг.
Да не би да са 855 кг. ?
kabel96, да не отнесе плуфката бе? Тамън си мислех за тонажи от Казанлък.
Моя грешка...855 кг...
kabel96 - специалист
нед юни 17, 2018 8:49 pmТрифон П.Трифонов написа:
нед юни 17, 2018 5:50 pmhuligancho написа:
Роса Попово, 210 лв/тон слънчогледови пелети. По 15 кг в найлонови чували. В стречован палет по 850 кг.
Да не би да са 855 кг. ?
kabel96, да не отнесе плуфката бе? Тамън си мислех за тонажи от Казанлък.
Няма време за плувки сега.Дайте сериозно някой да вземе да ги пробва как са щото ние имаме фабрика ама нямаме котел да ги пробваме.
пон юни 18, 2018 12:50 amkabel96 написа:
...
Няма време за плувки сега.Дайте сериозно някой да вземе да ги пробва как са щото ние имаме фабрика ама нямаме котел да ги пробваме.
Пращай 3 чувала на Еконта в Аксаково.
Ще си платя само куриерската услуга- матряла от тебе.
Оценката ще е субективна.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: