Най - вълнуващия въпрос зимно време.
от Харманли съм ако на някои му трябва телефон ще съдеиствам
D.Metodiev - напреднал
Може ли да дадете телефон? Може и на лични, за да не се сметне за реклама.
Благодаря!
filmatoplo - майстор
Биват ли пелетите на Ахира ,май са пловдивски район.
LiquidSun - помощник
Колеги, някой да сподели мнение за пелети в Бургас ?
Мнения за фирма ТРОН ?
Взех 1 торба румънски от мастърхаус при пускаенто на печката, но не ми харесва въобще как горят, а цената им си беше висока.
filmatoplo - майстор
Тези ако не харесваш .кои други .Каква ти е камината може да иска настройки ,по какво съдиш че пелетите не биват .
nelim - специалист
Аз съм с ТРОН първа година, доволен съм, взех и от Перущица ДИАМАН 1.5Т, като разход не виждам разлика, пепелта дето чистя от камината като количество също е що годе еднаква..
това което забелязвам обаче е че видимо са по-прашни от ТРОН-а, има повече стърготини и дървесен прах в самите торби, при ТРОН е значително по-малко :)
indri72 - помощник
Диаман пелети взех 5 торби за проба и не съм доволен. С камина равели HRV 100 TOUCH съм първа година и с тези пелети трудно достигам 500 градуса на пламъка. Купих 2 тона от Велинград на 320 лв. тона август и те докарват до 650 градуса, което не е върха. Последно взех за проба други от Велинград е те щяха да стопят стъклото 780 градуса . Та мисля догодина да заредя от тях.
diqn88 - специалист
Как измерваш по точно температура на пламъка
bmahob - майстор
Тези дни се запознах с производител на пелети/местен/ обеща ми 10 чувала за проба те се занимават с материал а пелетите е странично, каза не слагат кори че им ходи в агрегата, 80% бук+20% чам каза че са клас А. До сега съм горял широколистни клас Б за чувал пълни скрата с купка :-D
indri72 - помощник
diqn88 написа:
Как измерваш по точно температура на пламъка
Камината има датчик, който е в най горната част.
Камината сама си определя въздуха и подаването на пелети. Ниско калорични пелети веднага се усещат.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: