Най - вълнуващия въпрос зимно време.
borkata99 - специалист
filma..............27.10-29.10 съм тука: http://grandhotelpomorie.com/?lang=bg
Ако искаш се обади да пийнем по една лимонада :)
Колеги дайте мнения за Брод Да,на Крайезерна е складовата база.Говорих с човека и каза,че доставка има в петък и после записват за др.седмица.
nikolai75 - напреднал
Брод не са лоши.Бургаска фирма са имат и складова база.и добиват и дарвен материал.Горе долу са затворили крага
Svezar - специалист
Преди 2г ги пробвах Брод,ако не са сменили инсталацията и материала не ти ги препоръчвам-много зле бяха !
Някой да е ползвал MDM - 2011 от Бобошево?
judas - специалист
ivan777 написа:
Някой да е ползвал MDM - 2011 от Бобошево?
Да, не бяха лоши.
gnt69 - майстор
borkata99 написа:
gnt69 написа:
filmatoplo написа:
прецакаха ни .
И ние в Русе сме прецакани, вдигнаха слънчогледовите на 220 лева.
Бягай на Булмаркет, отзад дават насипни за по 70 лв., отиваш с ремарке и си пълниш, колкото измерят толкова плащаш.
За качество не знам, а и дали въобще може да се говори :? , били черни и какви са-що са нямам представа.
Да докладвам, ходих в КТМ намерих ги слънчогледовите пелети много хубави 8мм , ама голяма кушията. Една голяма камара трябва или да си ги пълниш в чували или насипни в самосвал. Взех 400 кила за проба в чували горят много хубаво, ама не ми е удобно. Цената също много добра 144 лева тон с ддс. Така че ако на някой му е удобно да взема наливни и е близо до Русе в КТМ има много. Борка те слънчогледовите са такива черни защото са от черна слънчогледова люспа, ако бяха от папагалски слънчоглед щяха да са бели. :partyman:
borkata99 - специалист
Супер !
Щом ти вършат работа - здраве му кажи :)
Имам 6 пластмасови бидона по 250 л., ползвах ги за материал за ракия.
Удобни са за такива насипни пелети, ако ти потрябват се обади да се разберем :lol:
Ама що са 144 лв?.........лятото бяха на 70. Чак двойно да ги дигнат !!!! :?
gnt69 - майстор
Мерси за бидоните ама ми е голяма кушия да вземам от тия пелети. В петък се убих докато напълня 400 кила в чували. Ако бяха по 70 лева щях да напазарувам от тях. Взех от скъпите по 220 ама в торбички по 15 кила чистичко и подредено.
Споделям информация за колегите с полските горелки, турските котли и Грейковците къде са евтините пелети. Ако някой го интересува давам и телефон на лични. :partyman:
filmatoplo - майстор
В село Пчелина ли са .

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: