Най - вълнуващия въпрос зимно време.
съб дек 01, 2018 6:55 pmaanudis написа:
Доста гледам сте доволни от Трон пелети.. Някой може ли да ми даде координати на дистрибутора за Варна? Търсих в нета, нищо не намерих... На лични моля, да не правим излишна реклама..
Ни ми пука.
Като застанеш срещу Технополис 2, у лево, Прити центъра, долу у ниското.
Ша питаш.
kalin72 - майстор
съб дек 01, 2018 6:55 pmaanudis написа:
Доста гледам сте доволни от Трон пелети.. Някой може ли да ми даде координати на дистрибутора за Варна? Търсих в нета, нищо не намерих... На лични моля, да не правим излишна реклама..
Аре стига бе, реклама, та реклама....да го духат всички.
Ей го на, Трифон е казал де са :)
speka_rs - майстор
Да се включа и аз по темата от Русе съм и горя слънчогледови пелети. Както миналалата година и тази си купих от Приста комерс и съм улучил някоя партида със доста прах. Грейкото ми дава постояно препълване, наложи се да байпасирам тази функция, за да работи горелката. А миналата година нямах никакви проблеми със пелети от същия производител.
filmatoplo - майстор
:) Моята жена миналата година беше по- млада и по- слаба :-D
нед дек 02, 2018 11:27 amfilmatoplo написа:
:) Моята жена миналата година беше по- млада и по- слаба :-D
И мойта е слаба, особено като е наблизо.
Ивелин Петров - специалист
пон сеп 17, 2018 7:54 pmSvezar написа:
Ако тези на Kastamonu в Топливо бяха останали на миналогодишните цени /435лв/,щях да взема от тях въпреки че тогава ми се струваха скъпички,ама сега вече са 480лв и пак ми се виждат скъпи,ще са Трон-ските отново ! Но като знам комшията за кога е записан за доставка....може и да изгоря един тон от скъпите докато дойдат по-евтините.....дано да е мека зимата и студа да почне най-рано декември :wink:
Колега, за момента не позна :-D Ни е мека, ни е топла, ни почна от декември.. Като гледам къде средата на февруари ще дискутираме кой от къде се е дозаредил с пелети и какви :?
filmatoplo - майстор
Аз предполагам да ми остане 1 тон . :)
чет дек 06, 2018 1:06 pmИвелин Петров написа:
.... Ни е мека, ни е топла, ни почна от декември.. Като гледам къде средата на февруари ще дискутираме кой от къде се е дозаредил с пелети и какви :?
Сакън,пепел ти на устата и дума да ни става!
За сега върви нормално, пък да видим.
На село съм, та има някой кубик дърва, ама те са повече за кеф.
Разхода ми са вдигна от 18-19 на 21 средно за денонощие, като това е с ограничения и икономии.
Не стоя на студено, но съм ограничил отопляваните помещения. Повечето време съм си самичък дома. По празниците ще засилим и туй то. Бе колкой тя зимата бе?!!
Стефан77 - специалист
Че няма да ги прайм на буркани тез пелети бре те са за горене.
чет дек 06, 2018 11:31 pmСтефан77 написа:
Че няма да ги прайм на буркани тез пелети бре те са за горене.
То тъй, ма ако жоба ми е без дъно, няма да съм на пелети , та и да пиша тука.
Стискам са бре.
Или да ида пак на ски, че да икономисам?!!!

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: