Най - вълнуващия въпрос зимно време.
А координати на пелегите със син чувал и бяла мечка, ако може да ми дадете както и да си кажете мнението за тях. Благодаря!
filmatoplo - майстор
:) North pellet -нали и аз чакам мнение за тях ,ма докато се чудим или ще свършат или ще скочи цената :lol:
пет авг 03, 2018 9:37 amfilmatoplo написа:
:) North pellet -нали и аз чакам мнение за тях ,ма докато се чудим или ще свършат или ще скочи цената :lol:
Да същите. Мой приятел си взе 10 чувала в края на миналия отоплителен сезон и казва, че по- добри не е използвал.
Тъй като нямам вече време, а парите ако чакам още ще се обезценят ( с покачването на пелетите) още днес отивам и ще си взема 3 палета Разложки и 3 палета Велинградски, с което мисля да се справя със зимата.
filmatoplo - майстор
:) Поръчах си 2 тона от тези Норт пелет -Бяла мечка :lol: да видим ще ни изяде ли кво ще става на цена 390 лв вече -очаквало се още поскъпване ,другите Трон и Брод в Бургас са над 400 лв :x .Тешко ни тая зима :wink: .
kaptagona - специалист
Другата ще ни е още по тежко. :partyman:
filmatoplo - майстор
Да за съжаление , ама мрънкам аз защото в радиус на 50 км няма жив пелет а повечето си ги имате по градовете . :wink:
Тъй като в цял Перник няма налични, съм решил да се боря със зимата с тези пелети.
Някой мнение за тях има ли?
Ето линк: http://www.premiumpellets.bg
diqn88 - специалист
Колеги добре ли е когато от изгарянето на пелети пепелта е бяла :?
filmatoplo - майстор
По светлата пепел предполага по добро изгаряне за разлика от по тъмната сива да не кажа черна .Какви са пелетите -дървестни и слънчогледови .
diqn88 - специалист
Правих проба със трон и едни др предлагани от борса корект 78 За Варна, тези трон имат малко по тъмна пепел от др. Иначе като количество пепел 1 към 1. Единствено пламъка на трон беше по светъл - ярък, което мисля че е по добре.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: