Най - вълнуващия въпрос зимно време.
пет авг 05, 2022 12:06 pmsilent написа:
...
Не са коркай- мързелив съм като тебе, но има и дейни хора, дето не ги свърта на едно място.
Не им завиждам, а ти си помисли!

Наистина, нека оставим умните приказки настрана, освен онези, които се отнасят за пелети!
silent - майстор
Не е до мързел...а до време...освен ако не ходиш на работа за да да спиш....и в събота и неделя си звяр....
пет авг 05, 2022 1:37 pmsilent написа:
Не е до мързел...а до време...освен ако не ходиш на работа за да да спиш....и в събота и неделя си звяр....
Мммне, капацитет му се вика и още стимулитет.
В тия времена, не зная кой ходи на работа и може да спи.
Ако случайно нещо намекваш за пожарната, лично аз ще ти платя един денонощник, който да прекараш в градската пожарна, в столичната още по добре. Излизаш с екипа, на всеки сигнал, ядеш, спиш и пр.
До тогава, моля да се придържаш към пелетите- купувай, съветвай, гори си ги.....кот ти сабя пожелае!
silent - майстор
Идея си нямам какво работи шопа ни то пък ме интересува ти какъв си що си.....ма като не искаш спам що се вреш къде ли не на всяко гърне мерудия...
krasi92 - майстор
Шопа е учил ине работи. Инвеститор в топлоизолациии и системи за отопление. Него зимата не може да го изненада.
nexa - напреднал
Малко извън темата -
Докато родното качествено производство се опитва да стигне цена 1000лв/тон
В съседна Сърбия държата е сложила таван на хляба 0.89лв ,
за пелети 633лв/тон и забрана за износ на дървесина
,а за захарта 1.60лв/кг
kalin72 - майстор
Пелетите в Сърбиа нямат таван, поне това виждам като търся онлайн. Около 800-850 лева за тон са.
venyfill - напреднал
Взех от НМГ груп пелети, като гледам миналогодишните /горния чувал/ и тазгодишните /долния чувал/, цвета и аромата на новополучените... ми прилича на "Бе тука имаме едни залежали опаковки от миналата година... дай да ги кръстим 70 на 30 бор..." ;-)))

Прикачен файл

viber_image_2022-08-08_10-46-15-221.jpg

Прикачен файл

viber_image_2022-08-08_10-46-15-844.jpg
prascho - майстор
Коректни ли са НМГ, че се оглеждам за слънчоглед?
IvanGeorgiev13 - помощник
Търговци , които купуват и продават на големи количества и не ги интересува крайният клиент! Важното е печалба да има ,а каква стока продават и набутат не ги интересува.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: