Най - вълнуващия въпрос зимно време.
silent - специалист
Казват че били върха на сладоледа...перат готвят а вероятно и секс правят ако знаеш как да си поискаш....
alexpell - помощник
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
вт фев 11, 2020 5:37 pmalexpell написа:
Мнения за RED MAGIC ?
Малко са скъпи,но ако нямам главоболия ще го преживея.
Личните ми впечатления не сочат да съм перманентно орахатен. Пера,простирам и си готвя сам, ама по добри съм горил едни, от украински чам, през далечната 2015тата Нова година.
Спомена е толкова стар, че може да не са зема под внимание.
Реколта 2019 е перфектна. Не заделяйте за отлежаване!
За втори път ги препоръчвам, та си правя извода, че не се чете.
Последна промяна от Трифон П.Трифонов на чет фев 13, 2020 7:02 am, променено общо 1 път.
bmahob - специалист
ср фев 12, 2020 9:43 amalexpell написа:
Вчера взех 5чув.по 7 лв. от Благоевград ще ги видим,но за прането няма да им се доверя!
Къде това в Благоевград?!
alexpell - помощник
ср фев 12, 2020 3:48 pmbmahob написа:
Вече писах,да не стане като реклама обаче съм много доволен от тях.Магазина е до пазара ул."14 полк 2 А " имат и от буковите пелети
на RED MAGIC но не посмях да взема заради настроиките.Имат и транспорт и са единствените що годе любезни и обяснителни търговци.
RightClick - напреднал
ср фев 12, 2020 5:16 pmalexpell написа:
ср фев 12, 2020 3:48 pmbmahob написа:
Вече писах,да не стане като реклама обаче съм много доволен от тях.Магазина е до пазара ул."14 полк 2 А " имат и от буковите пелети
на RED MAGIC но не посмях да взема заради настроиките.Имат и транспорт и са единствените що годе любезни и обяснителни търговци.
Привет, каква цена ти дадоха за 1 пале? Това е магазина на Бул. Джеймс Баучер?
alexpell - помощник
440 тон,палето е 1080 кг. 72 чувала
А пелета е най-добрия които съм ползвал.След 4 чувала отворих за почистване и имаше една шепа пепел. :finga:
bmahob - специалист
чет фев 13, 2020 9:42 amalexpell написа:
А пелета е най-добрия които съм ползвал.След 4 чувала отворих за почистване и имаше една шепа пепел. :finga:
Не знам ко се радваш , като моите ги взимах 350лв/тона пепелта не е повече :-D и гори до 11-12 дена без никакво отваряне, 440лв/тон е 475лв палето 6,80лв чувала :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
alexpell - помощник
чет фев 13, 2020 2:46 pmbmahob написа:
чет фев 13, 2020 9:42 amalexpell написа:
Не знам ко се радваш , като моите ги взимах 350лв/тона пепелта не е повече :-D и гори до 11-12 дена без никакво отваряне, 440лв/тон е 475лв палето 6,80лв чувала :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Нищо не се радвам,човека пита за "ред меджик" а аз отговарям.Това е цена сега, а не лято.В магазина имаше и от 380 лв.,но ние говорим за "РЕД МЕДЖИК" КАПИШ !!!!
Стефан77 - специалист
Отлежалите пелети не горят ли? Защото имам едни от 2г.но са най назад.

Тема "Мнение за производители на пелети" | Включи се в дискусията:

Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: