Най - вълнуващия въпрос зимно време.
nikel - специалист
Направи написа:
Препоръчителната температура за спане зимата е 17"С -47% влажност , лятото 22"С - 35% влажност
Дано не го прочете скъпата, че направо ще те разстреля. При брак 33 год . не съм я видял да и е горещо.
Lisko - майстор
nikel написа:
Направи написа:
Препоръчителната температура за спане зимата е 17"С -47% влажност , лятото 22"С - 35% влажност
Дано не го прочете скъпата, че направо ще те разстреля. При брак 33 год . не съм я видял да и е горещо.
Откъде е родом?
nikel - специалист
От Чирпанския край.
За мойта, идеалната температура е .......докато се зачерви яко , при 100% влажност, в банята.
Опитах само веднъж.
Упорито отказвам да се призная за остарял и да се преместя в по хладна стаичка.
nikel - специалист
Едно време англичаните са спели в различни стаи, и ние ли да правим така.
Lisko - майстор
nikel написа:
От Чирпанския край.
Е и аз съм горе-доле оттам. Като отидох в София и като почнат да ми се жалват кво горещо лято, им виках - най-много 2 горещи дни да е имало тва лято. И наистина го мисля. За всички лета които помня от там. А те са около 20.
В Чирпан вода се не пие! :partyman:
nikel - специалист
Тя само жената е от там, а аз си живея с нея вече 33 год. в Раднево и наистина при нас е много горещо лятото.
И кой ти пие вода когато има бира - респективно вино зимата.
Amt93 - помощник
А знаете ли каква е оптималната температура и влажност за детската стая? #-o Чудя се просто до колко е по-различна от тази в останалите помещения.
all4all - специалист
За мен с домочадието са окей 25 градуса щот сме с тънки кожички :-D тоз комфорт го постига с 3 тона донбас за 120 кв за целия сезон без горелка и изолация външен апартамент! На 21-22 градуса котела се пали... Не го хваля ама според неква таблица за разход излиза че съм яко изолиран снощи я гледах... Града е Плевен... Ще видим сега в новия апартамент в Зарата със супер изолация 20 см общо какъв ще е резултата... Само че горивото ще е газ... Уж си вземам мерцедес котел догодина ще докладва... Ама мога и от днес да почна с доклада... Без да работи котел... Днес смених найлон 3 сезона с с дограма три сезона с найлон беше по топло! Даже не се БАЗИКАМ!
Мисля, че така децата се изнежват.
Нащо го отгледахме в една квартира, дето дограмата пропускаше сняг.
Влажността е била някъде в комшиите или поне не я забелязвах.

Тема "Каква е идеалната температура и влажност в жилището" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: