Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Моите любими - Салус ли . :wink:
phantom_ - специалист
Ами не http://www.redsun.bg/bezjichen-wifi-int ... -bboil-rf/ това е. Дамога и през нета да го управлявам.Какво ще кажеш нещо чувал ли си за това(може би трябваше да попитам преди да поръчам)?
phantom_ - специалист
Утре го чакам и като го изпитам ще дам отзиви :-D
slavixristov - специалист
Малко заварки и горелката е почти готова, управлението има малко да се пипне и то е готово.
Следващата ще е по красива .. :-D
Изображение

Изображение
phantom_ - специалист
Бачкай по бързо че зимата идва :-D
ktch_1964 - специалист
Здравейте г-н Христов, чета темата и се кефя, че има хора които умеят и се нагърбват да правят хубави неща . То с пари всеки
може , но удоволствието да създадеш нещо с собственните си ръце е голяма работа. Имам въпрос , къде мислите да е фотосензора?
slavixristov - специалист
Мислех за сензора и забравих да пробия дупка за него.. #-o
Ще има сензор и няколко датчика в самата горелка, от много време не бях стъргал с шлифовалка и заварял, сега съм замислил и една друга като принцип на работа горелка но дано не ме затрупа зимата. :wink:
Можех да си купя фабрична но кефа да си я направиш сам е огромен.
andro440 - майстор
Здравей колега ,гледам последната снимка от албума ти ,и си мисля ,че отвора за запалката трябва да е в ляво на отвора на шнека , имам нещо в предвид ,а относно фотодатчика ,той трябва да е на високо .
phantom_ - специалист
Фото датчика където и да го сложи стига да е зад дупките за въздух,ще си отчете светлината :wink: кофтито на този модел горелка е че няма да може да гори смотани пелети :?

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: