Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
на GP20-не е вкл /изкл -а си е баш натурела
вт авг 28, 2018 9:30 amventzi48 написа:
Смених старото управление на GP20 което беше включено-изключено с Натурела. Ако някой се интересува да ми се обади на лични или 0888 719 625 на символична цена.
filmatoplo - майстор
В- Мотор барбекю има вентилатори .
Последна промяна от filmatoplo на пет окт 05, 2018 11:05 am, променено общо 1 път.
phantom_ - специалист
Викиват също имат по големи.
andro440 - майстор
Здрасти ,аз търся някой за харизване с блокирали лагери ... :?
пет окт 05, 2018 8:13 amfilmatoplo написа:
В- Мотор барбекю има вентилатори .
пет окт 05, 2018 12:03 amandro440 написа:
Колеги ,предстои и е започната нова самоделка .намирам трудности с намиране на вентилатор ,ударете едно рамо със сайтове ,магазини или с повредени такива ,които ще възстановя
имам два вентилаторни конвектора с двойно смучещи вентилатори на TRANE , ако ти вършат работа -подарявам :mrgreen:
andro440 - майстор
Благодаря колега ,но в случая иде реч за други вентилатори ,не че тези,които предлагаш, не мога да ги вкарам в употреба ,ако са ти излишни да ти дам адрес на лични ,за моя сметка ще е еконта
чет окт 11, 2018 9:10 amкалпазан75 написа:
пет окт 05, 2018 12:03 amandro440 написа:
Колеги ,предстои и е започната нова самоделка .намирам трудности с намиране на вентилатор ,ударете едно рамо със сайтове ,магазини или с повредени такива ,които ще възстановя
имам два вентилаторни конвектора с двойно смучещи вентилатори на TRANE , ако ти вършат работа -подарявам :mrgreen:
нед окт 14, 2018 10:50 pmandro440 написа:
Благодаря колега ,но в случая иде реч за други вентилатори ,не че тези,които предлагаш, не мога да ги вкарам в употреба ,ако са ти излишни да ти дам адрес на лични ,за моя сметка ще е еконта
чет окт 11, 2018 9:10 amкалпазан75 написа:
пет окт 05, 2018 12:03 amandro440 написа:
Колеги ,предстои и е започната нова самоделка .намирам трудности с намиране на вентилатор ,ударете едно рамо със сайтове ,магазини или с повредени такива ,които ще възстановя
имам два вентилаторни конвектора с двойно смучещи вентилатори на TRANE , ако ти вършат работа -подарявам :mrgreen:
Няма да ги изхвърлям , но седят ей така, ако ще ти вършат работа ............даи адрес ше ти ги метна , пък ще черпиш на първия държавен банкет :-D
Здравейте,
искам да питам тези, които са правили сами управлението на горелките, какви вентилатори използвате и как регулирате оборотите? Първоначално използвах един вентилатор на 12V/35W, но който регулирах захранващото напрежение, но при последните проби при много малка мощност вентилаторът изгоря. Сега съм се насочил към този. Мисля да му правя фазов регулатор на мощността, като следя и оборотите. Моля тези които са минали вече през това и имат опит да споделят мнения и схеми.
filmatoplo - майстор
Вентилатора си го бива , от тук си купих и аз .Аз ползвам само оригинални управления на Натурела за целта .Веднъж и аз ползвах ключ реостат за осветление да намаля обороти на един друг вентилатор -стана за 3 секунди и се появи бял пушек в една платка :lol: вентилатора от теста беше с кондензатор и ротор с намотка тоест различен от този който показваш .Консултирай се с който разбира :) .
maistora1965 - специалист
ср ное 21, 2018 8:14 pmfilmatoplo написа:
Вентилатора си го бива , от тук си купих и аз .Аз ползвам само оригинални управления на Натурела за целта .Веднъж и аз ползвах ключ реостат за осветление да намаля обороти на един друг вентилатор -стана за 3 секунди и се появи бял пушек в една платка :lol: вентилатора от теста беше с кондензатор и ротор с намотка тоест различен от този който показваш .Консултирай се с който разбира :) .
Аз съм с такъв вентилатор но без датчик на хол и използвам такъв
https://hit-electronics.com/i-oshte/nap ... globen.htm регулатор и няма проблеми.

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: