Най - вълнуващия въпрос зимно време.
slavixristov - специалист
slavixristov написа:
filmatoplo написа:
Японската от моторбарбекю.
Може ли да ми пратиш линка с точният модел ? Благодаря ти.
п.п. Като си направиш горелката пиши да ударя едно рамо с управлението.
andro440 - майстор
При мен нещата са брутални ,моята гори всичко ,дори цели орехи ...през гофра 50 мм ,няма как ,да не ти създава проблеми ,пробвал съм в началото с точно /слънчоглед калиброван / задръства се веднага ,моля те ,не се заблуждавай
phantom_ написа:
andro440 написа:
това не е заяждане, а да извлечеш поука -
Първото което е че тая горелка е направена да гори пелети и в момента гори 8мм който на дължина
не са калибрирани.шнека е ф70 а гофрата е ф50 ,незнам при теб как е,сподели?
phantom_ - специалист
andro440 написа:
При мен нещата са брутални ,моята гори всичко ,дори цели орехи
Добре де като не се заяждаш обясни за какво става въпрос ?Със какви шнекове си,вътрешен външен че ми стана много интересно?
andro440 - майстор
phantom_ написа:
70 mm ,с яки редуктори и следене на тока на консумация на моторите им .Т.Е ,ако заяде нещо и надхвърли настроения стандартен ток на консумация ,връща 1/4 оборот назад .И така докато зацепи и освободи .Сега предполагам си доволен и ще питаш ,как става номера ,нали?
andro440 написа:
При мен нещата са брутални ,моята гори всичко ,дори цели орехи
Добре де като не се заяждаш обясни за какво става въпрос ?Със какви шнекове си,вътрешен външен че ми стана много интересно?
phantom_ - специалист
Не ми изглеждат 70мм чашата от Флирта е 80мм мисля а шнека ти изглежда доста по малък :wink: А що се отнася до горене на всичко защо не си направи всегоривна, а се мъчиш с тази?
andro440 - майстор
Мога да ти кажа на жаргон ,,с тази ме боли фара ,и с триста лв изкарвам сезон
phantom_ написа:
Не ми изглеждат 70мм чашата от Флирта е 80мм мисля а шнека ти изглежда доста по малък :wink: А що се отнася до горене на всичко защо не си направи всегоривна, а се мъчиш с тази?
andro440 - майстор
всичко е на 70 мм ,пробвал съм и с калиброван донбаз ,но не ми харесва миризмата и чернилката ,както и цената .Предпочитам костилки и черупки на 50 лв за тон
:cool:
filmatoplo - майстор
Ореди ми 2 тона за догодина плащам двойно . :)
phantom_ - специалист
andro440 написа:
всичко е на 70 мм ,пробвал съм и с калиброван донбаз ,но не ми харесва миризмата и чернилката ,както и цената .Предпочитам костилки и черупки на 50 лв за тон
:cool:
Ясно значи е визуална измама :wink:
joro39 - специалист
трябва да са сушат.

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: