Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ktch_1964 - специалист
Вчера разговарях с човека чийто телефон даде колегата фантом , или е много зает , или несериозен . Обеща да провери
какви наличности има и да ми звънне, но не звънна. Днес го търсих , но не вдигна .
filmatoplo - майстор
Ако е от Бургас те са така .
perdeee - специалист
Някой може ли да помогне с идея от къде да намеря жароустойчива неръждаема стомана за направата на горивната камера? Където звънях до сега продават само на листи а на мен реално не ми трябва цял лист а много по малко.Със каква дебелина трябва да е неръждавейката за тази цел?
andro440 - майстор
пет юли 13, 2018 8:01 pmfilmatoplo написа:
:) Черупките не са компресирани и горят по бързичко .
zawisi kolko sa nadrobeni
Последна промяна от Virtex на ср авг 08, 2018 9:31 pm, променено общо 1 път.
Причина: латиница
filmatoplo - майстор
:) Здравей къде се губиш доста въпроси имаше за ореховите черупки ,наложи се да послъгвам докато ти се появиш :lol: .
ktch_1964 - специалист
Ако надробени горят по добре не е проблем да ги надробя , направил съм дробилка за въглища, защо да не надробя и черупките.
Само да ги имааааа.
crez - майстор
пон авг 06, 2018 10:02 pmperdeee написа:
Някой може ли да помогне с идея от къде да намеря жароустойчива неръждаема стомана за направата на горивната камера? Където звънях до сега продават само на листи а на мен реално не ми трябва цял лист а много по малко.Със каква дебелина трябва да е неръждавейката за тази цел?
Провери тук, http://www.diacommerce.net/stomana/trubi.htm вероятно режат парчета,но с по-висока цена отколкото на лист. Имат и тръби.Тръбата на моята горелка е ф 140мм дебелина 3мм. а пепелника е от 4 мм.
perdeee - специалист
Благодаря,от жароустойчива неръждавейка ли я прави? Предната ми е от черно и нямам проблем но сега искам да си направя модел Грейко и ми се иска да е от неръждавейка.
ventzi48 - специалист
Смених старото управление на GP20 което беше включено-изключено с Натурела. Ако някой се интересува да ми се обади на лични или 0888 719 625 на символична цена.
andro440 - майстор
Колеги ,предстои и е започната нова самоделка .намирам трудности с намиране на вентилатор ,ударете едно рамо със сайтове ,магазини или с повредени такива ,които ще възстановя

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: