Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andro440 - майстор
Цяла зима ги суша ,горя и каквото там следва
joro39 написа:
трябва да са сушат.
andro440 - майстор
къде я видя визуалната измама -имам клипове във В бокса -гледай на пауза и не страдай
phantom_ написа:
andro440 написа:
всичко е на 70 мм ,пробвал съм и с калиброван донбаз ,но не ми харесва миризмата и чернилката ,както и цената .Предпочитам костилки и черупки на 50 лв за тон
:cool:
Ясно значи е визуална измама :wink:
andro440 - майстор
Далеко си ,иначе мога и 5 да ти уредя на 60 лв ,но транспорта ще ти е в тежест -и имай в пред вид ,че един тон като обем е колкото два тона пелети ,всичко зависи от мерака
filmatoplo написа:
Ореди ми 2 тона за догодина плащам двойно . :)
phantom_ - специалист
andro440 написа:
нн
Няма значение къде съм я видял Но ако беше така както казваш, нямаше да е проблем за Теб да качиш снимка и да се види реално,а не Аз на пауза да съм го гледал :lol:
andro440 - майстор
Голям рев изрева от както започна с ламарините ,горелка да правиш ,ще ти кача снимки с размерите ,даже ей сега ..ако искаш и чертежи мога да ти начертая и да ги оразмеря ,,да ги принтирам и да ти ги изпратя ,Аз горелката си я кроих и правих Без такива ,на око и нямам чертежи ! Но за теб ,ще начертая
phantom_ написа:
andro440 написа:
нн
Няма значение къде съм я видял Но ако беше така както казваш, нямаше да е проблем за Теб да качиш снимка и да се види реално,а не Аз на пауза да съм го гледал :lol:
filmatoplo - майстор
За догодина вече трябва да имам мой бус - точно за такива работи ,имах преди с падащ борд ама го продадох защото доставките ги караха на место .Така че имай на предвид . :)
phantom_ - специалист
andro440 написа:
нн
На мен никакви Твой размери не ми трябват,но понеже Ти се изхвърляш че горелката ти била брутална на "хартия" хубаво е да го докажеш с нещо!Понеже видимо не е така :wink:
andro440 - майстор
Освен да те поканя на гости -да поразгледаш и да дадеш твое мнение -друг начин не виждам ,ела виж ,пипни настройки-пипни комина и след това сядаме на раКИЯ ! нЕ ,КАЗВАМ ,ЧЕ ГОРЕЛКАТА МИ Е НАЙ ДОБРОТО ,Но сезона ми излиза има няма 500 лв за гориво -запалил съм я още сепември ,ще я гася Април :)
phantom_ написа:
andro440 написа:
нн
На мен никакви Твой размери не ми трябват,но понеже Ти се изхвърляш че горелката ти била брутална на "хартия" хубаво е да го докажеш с нещо!Понеже видимо не е така :wink:
4799inpl64 - специалист
Е,браво!Дойдохте си на думата,стигнахте до ракията и всичко е точно.Не се решавали проблемите на по чашка,а?

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: