Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Бай Гого - специалист
slavixristov написа:
Доволен съм много и от работата и от това колко гори.
Така се почва и после още няколко..
Бях ти писал на лични, ноооо вече е късно..
slavixristov - специалист
Знам за този проблем, решението е просто.Бай Гого едно голямо БЛАГОДАРЯ.Голям пич си.
Бай Гого - специалист
То си било екстра,да не ходиш при котела..

Изображение

Изображение
filmatoplo - майстор
Супер :prayer: прототипа има ли запалка и фотоклетка .и там проблемите ги споделяйте де . :wink:
phantom_ - специалист
Браво!Тук сигурно ти връща пушек от шнека защото ще прави налягане във камерата..?!?
slavixristov - специалист
phantom_ написа:
Браво!Тук сигурно ти връща пушек от шнека защото ще прави налягане във камерата..?!?
Да има малко пушек който излиза от шнека, как да го елиминирам ?
phantom_ - специалист
Добре гори.Пробвай да я сложиш на котлето и може комина да го компенсира.Ако не то направи няколко дупки на самия шнек по горе,вътре в кутията за да може да изравни наляганията :wink:
slavixristov - специалист
phantom_ написа:
Добре гори.Пробвай да я сложиш на котлето и може комина да го компенсира.Ако не то направи няколко дупки на самия шнек по горе,вътре в кутията за да може да изравни наляганията :wink:
Благодаря, точно това мислех да направя в дъното на шнека но отворите трябва да са с точната големина за да не пречи на работата на шнека.
phantom_ - специалист
Пробии ги горе не долу,за да не пада прах от пелетите.И задължително си сложи един термо датчик(обратно горене) за всеки случай :wink: А с управлението до къде стигна?

Тема "Как да си направи сами пелетна горелка." | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: