• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 81
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ZMeyGorianin - майстор
А вариант 5.- сервизи за климатици /бракувани такива/:?
LazarGanev - "Велик майстор"
E, с кинти секи знае и варианти ногу, ма питането беше за намиране, не за копуване :wink:
mar4ika - специалист
За моя ме одраха 90 кинта с дистационното от сервиз за климатици.Ама като няма другаде по ефтин дадох ги и толкос но пък съм доволен.
ZMeyGorianin - майстор
Абе 90 кинта не са като 300 за конвектор, а ефекта е същия!
илко илиев - специалист
та тия криматици не работят ли постоянно как ги спирате примерно като падне температурата на печката?
filmatoplo - майстор
Би трябвало да се командват по температура на флоида преди или в питата , тоест подаде ли се вода с температура над 40 градуса към вентилконвектора -духалката от климатик , вентилатора и автомат сработва . :wink:
mar4ika - специалист
Да ви кажа искам на моя да му спирам само вентилатора като падне температурата ама незнам как.В електромотора му влизат 6 жизи щото бил асинхронен и незнам коя да прекъсна през термостат. Иначе го карам на най бавната степен на вентилатора. :-?
filmatoplo - майстор
Имеит електричества ,имеит вентилатор -нет елекричества ,нет вентилатор :-D .Мини през термостата фазата на захранването на целия вентилконвектор , така или иначе ако водата е под нагласената на термостата не му трябва електричество към конвектора , чак когато водата през питата загрее над зададената температура от термостата тогава ще се захрани и вентилатора ще сработи .Само не знам при он-оф на ел захранването, дали се запазват направените от дистанционното настройки :? предполагам да .
mar4ika - специалист
Не,не се запазват. Трябва да го пускам пак от дистанционното. За това искам само мотора на вентилатора някак да командвам.То може би някак от платката сигурно ще стане ама като съм бос по тая тема не смея да човъркам там.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 81

Тема "Климатик свързан към парното" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: