• 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 81
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
sergi - специалист
нед фев 17, 2019 8:33 amiva6ki написа:
Както ти написах размени си тръбите и датчика или където ти маркирах или на изхода настоен да почвана 45 градуса а скоростта на вентилатора така че да не спира да духа. Иначе в момента много бързо го охлажда.
като го направя ще пиша за ефекта.....

10х
ZMeyGorianin - майстор
При мен едната 18-ка духа много силно, дори на най-ниска скорост. За това съм покрил част от капака пред филтрите и сега въздушния поток е нормален.
4799inpl64 - специалист
Ще го гледам и аз тоя филм.Изпаднаха ми 5 осаки 12 jl и 2-9jl.Без нито едно дистанционно,ще има писане по темата.
валкиса - специалист
С 12ките бива но с 9ките не си заслужава,лично мнение.
шоп - майстор
нед фев 17, 2019 3:30 pmвалкиса написа:
С 12ките бива но с 9ките не си заслужава,лично мнение.
Правилото на мечо Пух. Колкото повече-толкова повече.
Аз бих препоръчал колони 60000БТУ. Имам таквава и грее като змей. Вентилатора е вързан, но никога не е включван, защото колоната си прави коминен ефект и конвективния топлообмен е налице. Тихо и безплатно отопление, особено когато вместо ТП пусна слънчевото отопление.

Недостатъка на колоната е, че кютук. Заема масто и е висока почти 2м :rolleyes:
iva6ki - специалист
нед фев 17, 2019 3:30 pmвалкиса написа:
С 12ките бива но с 9ките не си заслужава,лично мнение.
Аз съм с 9-ка и работи екстра ама има значение питата на 9-ката каква е ;)
4799inpl64 - специалист
нед фев 17, 2019 3:30 pmвалкиса написа:
С 12ките бива но с 9ките не си заслужава,лично мнение.
Лятната ми кухня са две стайчета по12,13 квадрата,кво ми пречи да пробвам.Ако не-до Христо Ботев съм,докато го оставя на улицата и ..................,брадчедите!
валкиса - специалист
Дистанционни има универсални по 16 лева в нашият град,прав си има 9ки които стават но са рядкост.
4799inpl64 - специалист
нед фев 17, 2019 6:25 pmвалкиса написа:
Дистанционни има универсални по 16 лева в нашият град,прав си има 9ки които стават но са рядкост.
Ако не си намеря,ще свиркам,ако не е проблем естествено.С едно ще се разхождам до всички,ха,ха!
nikolov333 - майстор
То има и приложения за смарт телефони с инфраред, за управление на климатиците, но не всички имат възможност да си избираш по модел.
  • 1
  • 66
  • 67
  • 68
  • 69
  • 70
  • 81

Тема "Климатик свързан към парното" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: