Най - вълнуващия въпрос зимно време.
ср мар 06, 2024 1:39 pmMamaMy написа:
Не виждам как баба Пена е виновна за глобалното затопляне, обезлесяването, полигамията, шизофренията и всек'ви други беди на съвременното общество. И преди 20-30-40 години тя си гори все еднакво количество дръвца на година. При нея нищо не се е променило и до вчера невинна изведнъж виновна за всичко. Май виновни се опитват да вменят вина. Бият самара да се сещат магаретата. Я марш от тука на всички зелени, еко и евро гейове! Я чиба и като не ви изнася в Оймякон ви чакат! Щом глобално сте прегрели да се охладите. И ако още някой гей се опита да гледа в моята или на баба Пена чинията много да се замисли преди това дали чинията му е по дупката, че много вицове има по въпроса. Сигурно са истина :wink:
Какво си се разцвърчал бе, импотент, дърт, умирисан, като нямаш какво да кажеш, върви си умий миризливия селски гъз, цензура нещастен. Преди да се изсереш с мръсната си уста, всички си коментирахме най-нормално и по човешки. Да ти цензура дъртата мастия проста даеба. Всеки може да псува, убитак осран. :finga: :finga: :finga:
MamaMy - майстор
ср мар 06, 2024 1:55 pmБоян-Патъров написа:
ср мар 06, 2024 1:39 pmMamaMy написа:
Не виждам как баба Пена е виновна за глобалното затопляне, обезлесяването, полигамията, шизофренията и всек'ви други беди на съвременното общество. И преди 20-30-40 години тя си гори все еднакво количество дръвца на година. При нея нищо не се е променило и до вчера невинна изведнъж виновна за всичко. Май виновни се опитват да вменят вина. Бият самара да се сещат магаретата. Я марш от тука на всички зелени, еко и евро гейове! Я чиба и като не ви изнася в Оймякон ви чакат! Щом глобално сте прегрели да се охладите. И ако още някой гей се опита да гледа в моята или на баба Пена чинията много да се замисли преди това дали чинията му е по дупката, че много вицове има по въпроса. Сигурно са истина :wink:
Какво си се разцвърчал бе, импотент, дърт, умирисан, като нямаш какво да кажеш, върви си умий миризливия селски гъз, цензура нещастен. Преди да се изсереш с мръсната си уста, всички си коментирахме най-нормално и по човешки. Да ти цензура дъртата мастия проста даеба. Всеки може да псува, убитак осран. :finga: :finga: :finga:
Някой се припозна в моето семпло описание без да съм го посочвал конкретно. :lol:
ср мар 06, 2024 2:01 pmMamaMy написа:
ср мар 06, 2024 1:55 pmБоян-Патъров написа:
ср мар 06, 2024 1:39 pmMamaMy написа:
Не виждам как баба Пена е виновна за глобалното затопляне, обезлесяването, полигамията, шизофренията и всек'ви други беди на съвременното общество. И преди 20-30-40 години тя си гори все еднакво количество дръвца на година. При нея нищо не се е променило и до вчера невинна изведнъж виновна за всичко. Май виновни се опитват да вменят вина. Бият самара да се сещат магаретата. Я марш от тука на всички зелени, еко и евро гейове! Я чиба и като не ви изнася в Оймякон ви чакат! Щом глобално сте прегрели да се охладите. И ако още някой гей се опита да гледа в моята или на баба Пена чинията много да се замисли преди това дали чинията му е по дупката, че много вицове има по въпроса. Сигурно са истина :wink:
Какво си се разцвърчал бе, импотент, дърт, умирисан, като нямаш какво да кажеш, върви си умий миризливия селски гъз, цензура нещастен. Преди да се изсереш с мръсната си уста, всички си коментирахме най-нормално и по човешки. Да ти цензура дъртата мастия проста даеба. Всеки може да псува, убитак осран. :finga: :finga: :finga:
Някой се припозна в моето семпло описание без да съм го посочвал конкретно. :lol:
Ти го плюеш, то си мисли, че вали.
MamaMy - майстор
Не. Просто се чудя ти с тази ли уста ядеш? :?
Не се чуди, само знай, че моята джендърска термопомпа с десетте кв соларни панели струва повече от цялата ти землянка.
Andri01 - майстор
Богаташ! Че и "умен" :? :lol:
Последна промяна от Andri01 на ср мар 06, 2024 4:06 pm, променено общо 1 път.
емовлаха - специалист
Кат прост и сиромах човек съм на безплатни дръвца перфе са за отопление. Ако и Трифон обади за спешъл едишън веригите за суй дръва ще съм му изк благодарен :)
Тоя пък горд безплатник. С какво се различаваш от циганите тогава? Живее в дерето и търмъчи дръва, ако намери портфейл - не се връща, на кръстовище псува и върти гуми на Фелицията, фали се пред бабалъка - "тъз година 10 кубика извлачих из дерето, гражданята плащат ток, аз гъкам рикия и по шкембето са бия, къй съм тарикатин. Ауе Трифоне, къй таз вирига, уа, дет бичи сичку?"

Момчета... Да ви каа честно, не съм ельоминат, не съм и жендър, деца имам, жена имам, баща и майка имам... ама ако ще я караме така по Емир Кустурица, по-добре да иде дигиталното робство, поне няма да мирише на крака и жибри.
Virtex - майстор
ср мар 06, 2024 1:55 pmБоян-Патъров написа:
акво си се разцвърчал
И аз не знам какво си се разцвърчал, така че по-полека :-D

Тема "Каква дървесина за отопление?" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: