• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kuuuuuul - майстор
:lol: Има фолио,доста играчка беше докато се нареже и сложи в бутилките,работеше проточно с една малка 12в помпа,не беше кой знае какво но за експеримента стана. :lol:
tgv - специалист
Можело е да го лепнеш от вън. За сжаление грешката ти е че центъра и фокуса на окръжноста са различни точки.
П.П. При цялото това въоръжение, може да по ползваш БАСЕЙНЧЕТО за Воден Акумулатор, да те топли през Ноща. Ако инсталираш съоръжението на Инж. Джакузи в БАСЕЙНЧЕТО ....... Ех, коктейли и Мечти. :heart:
tgv - специалист
Пак съм на Къщата!
И след всичките поражения от Зимата, има нещо положително.
Виждам че мобилната ми система е оцеляла. Понеже Днес не се работи, само гледам. Маркучите са си там. Термостатите работят. Черните ламарини не са мръднали. Тествах цир. помпа но е запекла. Ще развия болта в средата, и ще я раздвижа с отвертка.
В понеделника ще пусна системата и до Есента няма да мисля за топла Вода.
В Вторника ще си купя напорна помпа за 40лв, и найлон за 5лв. и.....!
Вече трета година ще си топля 200лт. Боилер за скромните 70лв. Като си купя напорната помпа, ще помисля и за Съседите.
Последна промяна от tgv на пет апр 13, 2012 9:18 pm, променено общо 1 път.
tgv - специалист
С три маркуча за по 15лв , черен оцветител за латекс/ чешки / за 2,50лв. циркулационна помпа, 2 ламарини непотребни, малко черна боя и найлон, две години си топля 200литров бойлер на температура 42-48гр.
Последна промяна от tgv на съб апр 14, 2012 10:01 am, променено общо 1 път.
tgv - специалист
Високо Технологичното Общество, създава Високо технологични Отпадъци!
Та думата ми е че от 50-60м. маркуч, бидон за зеле, 4 канелки, следяща система от тоалетно казанче, помпа от пералня, термостат от готварска печка, найлон и някои други дреболии, можете да си направите система за толпа вода за лятната кухня и баня
Тани - модератор
Явно искаш да ме пробваш - е , опита ти беше успешен.Два излишни поста - две денонощия !
redaktor - помощник
Идеята е добра, смятам да я пробвам за соларен душ :idea:
  • 1
  • 2

Тема "СЛЪНЧЕВИ КОЛЕКТОРИ - ОПИТ И КОНСУЛТАЦИИ" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: