• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
kamina.alba18kw - специалист
Здравейте от Свищов да има някой мнения за пелети. Може и в района. Търся и все няма. Трябват ми за алба 18кв.
gnt69 - майстор
kamina.alba18kw написа:
Здравейте от Свищов да има някой мнения за пелети. Може и в района. Търся и все няма. Трябват ми за алба 18кв.
Аз взех от Ценово. Миришат на ПДЧ плоскости като горят, ама според мен добре си горят. Ползвам ги за Екоспар Солара.
emko - напреднал
Какво стана с тези пелети,че заспа тая тема.Няма мнение за Свищовските пелети като ги дават клас Б и неса калорични ли
Ивелин Петров - специалист
Който е с камина да ги избягва - правят шлака и се чисти често. За тези с котел са повече от идеални, калорични са много. Аз съм с камина и си взимам от Асенов (да не се счита за реклама) ТРОН, но има по още няколко вида, който са малко по-скъпи, но може би и по-хубави. Поздрави :)
VLADO66 - майстор
Из Фейса мярнах румънски пелети на 320 за 24 тона, ама не знам дали е измама
pechkata - специалист
вт дек 05, 2017 10:43 pmkamina.alba18kw написа:
Здравейте от Свищов да има някой мнения за пелети. Може и в района. Търся и все няма. Трябват ми за алба 18кв.
Вземи си от Беленските същите са като в Калейца...
filmatoplo - майстор
:) Аз си поръчах 1 тон -на 385 лв палета ,Турски дървесни пелети .От вчера вече са на 420 лв .
Ивелин Петров - специалист
нед авг 11, 2019 12:12 pmpechkata написа:
вт дек 05, 2017 10:43 pmkamina.alba18kw написа:
Здравейте от Свищов да има някой мнения за пелети. Може и в района. Търся и все няма. Трябват ми за алба 18кв.
Вземи си от Беленските същите са като в Калейца...
Нямаше наличности до скоро, дано са заредили, горещо ги препоръчвам. 1 зима съм горил от тях и бях изключително доволен. Жалко, че тази година нямаха налични когато купувах.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Пелети - от къде?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: