• 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
magvt - специалист
тази година взех 3.5 тона слънчогледови за проба, дано са добри - 200 лева за тон
vladostojanov - напреднал
Ще се самоцитирам: "Някой пробвал ли е пелетите Red Magic на Vestа ?"
Ако съдя по сайта им вдъхват доверие но....
achmonek - специалист
Аз тази година ще карам отново на слънчоглед. За това си и купих тази горелка. Дървени всяка гори. В моя регион - в П.Тръмбеш 144 лв. тона, в Русе 180 лв. в чувалчета по 15 кг. на палета. Сладка работа :shock: !
gnt69 - майстор
achmonek написа:
Аз тази година ще карам отново на слънчоглед. За това си и купих тази горелка. Дървени всяка гори. В моя регион - в П.Тръмбеш 144 лв. тона, в Русе 180 лв. в чувалчета по 15 кг. на палета. Сладка работа :shock: !
В Русе ги вдигнаха на 210лв/т от тая седмица.
andy_forresite - майстор
Колеги, някой да има мнение за пелетите на Мастерфикс (Копривщица)?
А1, 5.3 кв, влага под 8%, пепелно съдържание под 0,6%. Съдейки по надписите на италиански и гръцки се изнасят за чуждия пазар.
nokoniko - специалист
Ползвал ли е някой този отоплителен сезон от брезнишките пелети? Чувам коментари, че тази година на по-малкия производител били по-добри. Тези на пътя за Трън били с по-лошо качество/повече пепел/ от миналата година......дали е така....
kalin72 - майстор
nokoniko написа:
Ползвал ли е някой този отоплителен сезон от брезнишките пелети? Чувам коментари, че тази година на по-малкия производител били по-добри. Тези на пътя за Трън били с по-лошо качество/повече пепел/ от миналата година......дали е така....
Аз съм от Брезник и ползвам и от двата производителя. Нямам никакви оплаквания и от двата вида пелети. Едните (на малкия производител) са по-светли като цвят, еднородни са на дължина, другите са по-тъмни и с много различна дължина.
Hidrogen - напреднал
Някой знае ли,къде се продават слънчогледови пелети около Кюстендил или Благоевград?
nikolai75 - напреднал
Някои ако знае за Несебар и региона откаде да си купя добри пилети за моита камина Екоспар 10 кв с въздух да казва
filmatoplo - майстор
В Несебър има един голям билборд ,на него пише ,там ги правят.
  • 1
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26

Тема "Пелети - от къде?????" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: