• 1
  • 2
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
струват си!!мен обаче ми е интересно,някой проверявал ли е цената им за тон в Румъния
kolcho - специалист
momo73 написа:


А като финасов разход какво се получава накрая?
Аз иначе работя в търговския отдел на един производител и още не съм съвсем наясно...един клиент ми каза, че е много доволен от Румънските - няма почти никакъв боклук и няколко дена само пълни без да чисти печката, обаче Българските му стрували 5лв на ден, а Румънските двойно!
Само за протокола: този "клиент" сте си го измислили във вашия търговски отдел - няма как разходите при отопление с румънски пелети да са двойни, в сравнение с тези при отопление с български!
filmatoplo - майстор
Аз бях с Румънските Швайгхофер ,главно цената не ми хареса и това че с тях гори на полувина май е мит .Тази година ще съм с Трон оня ден взех 500 кг , септември още 1,5 т и съм готов .

Прикачен файл

IMG_20161231_211004.jpg
IMG_20161231_211004.jpg (34.27 KиБ) Видяна 2958 пъти
nandrolon - специалист
Тук в София зимата още не е свършила. Цената е като Януари. :?

Трон въпреки,че са на зимната си цена в момента /340/вероятно са правилен избор.
borkata99 - специалист
nandrolon написа:
Трон въпреки,че са на зимната си цена в момента /340/вероятно са правилен избор.
Хич не се чуди, грабвай ги и забравяй ! :)
Аз днес заредих 4 палета.
viewtopic.php?f=10&t=27143&start=1230
Чираче - майстор
Вече трета година купувам от с. Бенковски, Пловдивско. Фирмата е Био Хийт ООД. Цената към момента е 340лв/т. Горят много добре, и почти никаква пепел. Веднъж на месеца почиствам чекмеджето за пепелта.
  • 1
  • 2

Тема "Румънските пелети" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: