Най - вълнуващия въпрос зимно време.
plastkomfort - специалист
При мен. Когато работи постоянно е по-икономична.
Не превишава зададената температура с 1,2 градуса от зададената.
SmotLee - помощник
plastkomfort написа:
При мен. Когато работи постоянно е по-икономична.
Не превишава зададената температура с 1,2 градуса от зададената.
Ще опитам да намаля някой от параметрите,за да видя дали ще мога да постигна „котва” на зададения градус.Благодаря за споделената информация. :rock:
kst - помощник
icorib написа:
Тези монтажници са те набутали . Вдигни шнека на 1250-1300 .
След като вдигнах грамажа на шнека на 1250, разхода за 24ч стана 45кг пелети /намаля с един чувал/. Благодаря Ви за което.
Но се чудех времето на изгаряне колко трябва да е? Настроен е на 16сек.
icorib - помощник
Трябва да се гледа пламъка . Когато вдигаш паузата пада и мщността фабрично паузата мисля е към 11-12 сек.Пробвай да намалиш киловатите ако си с новия софтуер примерно на 18 -20 кв.
kst - помощник
icorib написа:
Трябва да се гледа пламъка . Когато вдигаш паузата пада и мщността фабрично паузата мисля е към 11-12 сек.Пробвай да намалиш киловатите ако си с новия софтуер примерно на 18 -20 кв.
Фабрично паузата е 13. Бях я направил на 25, но пламъка почти го нямаше. Върнах на фабричната. И киловатите свалих на 20. Благодаря.
А относно софтуера, незнам дали е най-новия. Версия 12.85(12.86)
icorib - помощник
Виж пламъка остави паузата фабрично намали минимум въздух на 20 % ако няма хубав пламък може и пелетите да са зле.
kst - помощник
Колеги, нормално ли е с едни и същи настройки горелката да си работи нормално откакто я имаме /а то е от едни месец/, а сега нощно време да се изключва сама? Понеже през нощта е доста студено и я оставяме да работи от 21,00ч до 08ч. Но тя се изключва сама към 01ч и се включва в 06ч.
icorib - помощник
Нормално е вече е топло и най - вероятно достига температурата за максимум и когато падне под прага който е зададен включва отново.
radiocontrol - специалист
Здравейте колеги ако някой е сменил горелката си IVG s40 с друга и продава управлението на старата да пише .Купувам!
filmatoplo - майстор
Всеки момент ще сменям управление на такава горелка ,работи си но човека иска да му сложа друго управление.

Тема "IVG S 40" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: