Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Бая голяма мощна горелка ,айде котела еди дойди .то сега и 10 клв ти са много.
vladimladi - помощник
Имам приятел, който топли 86кв с 25кг за 24 часа със същата горелка, но котела му е бош. Мисля че беше триходов, а този уж ми го дадоха за по добър и икономичен и трябва да е 7 ходов. Ще трябва да се понастрои правилно просто за 20 мин не можах да направя повече. Ако някой даде съвет ще съм благодарен и тези дни ще има нови тестове.
petrov24 - напреднал
Нямали киловатите на 20 ,въздуха е между 45 и 42 за тези киловати.
player - напреднал
здравейте,
на колко % е вентилатора при запалване при вас?
При мен 30 % и много пуши докато се запалат пелетите.
radiocontrol - специалист
player написа:
здравейте,
на колко % е вентилатора при запалване при вас?
При мен 30 % и много пуши докато се запалат пелетите.
При мен на разпалване е на 70%. Пуши повече защото въздуха ти е малко. Виж колко време си задал за изгаряне на първата доза. Защото ако вдигнеш процентите на вентилатора а не намалиш времето на изгарянето, пелетите ще изгорят преди да започне шнека да вкарва пелети.
filmatoplo - майстор
Голям лисичарник става при такова положение ,иска нагласа както каза колегата отдели 2-3 часа и ще се оправи.
val303 - специалист
filma Какво стана с Натурелата? Бачка ли с IVG то?
val303 написа:
filma Какво стана с Натурелата? Бачка ли с IVG то?
Здравей,
Аз съм с IVG и Натурела от скоро и да ти кажа доста съм доволен.
plastkomfort - специалист
Каква е разликата между стандартното управление и това на натурела ?
По добро изгаряне ли се получава или нещо друго.
Иван П. Иванов - напреднал
Не харчете пари за разни нутарели и подобни управлението на Геровската горелка е перфектно просто трябва да разберете когато променяте нещо какво следва от тук на татък . С такава съм от 3г. работи без проблем настройва лесно котела наистина е с много високо КПД при правилна настройка изходящите газове са не повече от 55*С . Имам и пелетна камина голден фаер 24kW там филма е страшен там ти трябва учебник за космически кораб- голдена също е добър но се настройва трудно . :partyman:

Тема "IVG S 40" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: