Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Версия 12.85.Почистване на гореката,вентилатор през/мин/-компресор през/часа/.Точно тази стойност на компресора трябва да да е занулена,защото ако е зададен час се резстартира ,чисти и почва от начало.И грешката е моя.Не сервизното а потребителското меню.
val303 - специалист
Аз съм без компресор. Имам опция на вентилатора,през колко време да почиства и за колко секунди.
Ами незнам.Разгледай хубаво менюто.Там кътето видиш час го направи на 0.Или се обади на човека който тие монтирал горелката.Може и дати снимам менюто но ще бъде утре.
kst - помощник
Пробвал ли е някой горелката да гори слънчогледови пелети?
plastkomfort - специалист
Утре ще пробвам но съм направил някой промени по скарата.
Ако има ефект ще пиша.
Аз ползвам.Но имам и чистачката.Без нея е нещо немислимо.На 3-4 часа задръсване на шнека.Иначе с чистачката нямам ядове.
kst - помощник
krumvd написа:
Аз ползвам.Но имам и чистачката.Без нея е нещо немислимо.На 3-4 часа задръсване на шнека.Иначе с чистачката нямам ядове.
Каква е тази чистачка? И къде се монтира?
kst - помощник
kst написа:
krumvd написа:
Аз ползвам.Но имам и чистачката.Без нея е нещо немислимо.На 3-4 часа задръсване на шнека.Иначе с чистачката нямам ядове.
Каква е тази чистачка? И къде се монтира?
На 39стр има коментар за тези пелети. Всъщност чистачката трябва да избутва пепелта, защото била доста тежка и вентилатора не можел да се справи. Утре ще взема да звънна на фирмата която монтира горелката и ще поразпитам за чистачката.
SmotLee - помощник
Гори със слънчогледови, но трябва да са смесени с други по-губави. Около слънчоглед 60% иглолистни 40% . Поне така ги докарах аз. Почистване на скарата всеки ден, на пепелника през 2 дни. Време изгаряне, въздух мин и въздух макс, са доста завишени, тъй като има вероятност да изгасне. Пепел много, грейка по-малка от дървените пелети, но за 150 лв. тон... :roll:
petrov24 - напреднал
Колеги имам питане , някой ползва ли котел на IVG . Интересуват ме впечатления като качество , подръжка и т.н. Благодаря предварително Милко Петров.

Тема "IVG S 40" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: