• 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 93
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
markoscbr - специалист
Майсторе защото не ти знам името, вчера ги търсих на компа и не ги намерих сега на телефона не ми излизат ,иначе ще пиша ли само да лаем. хм
markoscbr написа:
схемите на Антон как така изчезнаха , ако има възможност нека някой да ги въстанови #-o
Смени дизайна от new на old и ще се виждат.
markoscbr - специалист
Хубаво колега но не съм много компютърно грамотен но ще го имам в предвид, благодаря ти
bulhomes2 - майстор
Сега виждаш ли ги?
Прикачен файл:
Graphic1.JPG
markoscbr - специалист
Mайсторе така съм сагласен , това че не съм компютърно грамотен не значе че ми е изтрит мозака,преди 4-5дена компа ми беше на поправка знам ли ги какво са правили,поразгледах се смених дизайна и ми излезнаха и все пак благодаря
bulhomes2 - майстор
Виждаш ли сега, че е глупаво да бързаш да обвиняваш, че някой нещо ти откраднал?
markoscbr - специалист
Колега няма как който и да е от форума да ги откраде,изказването ми беше образно,преди време сайта беше изтрил доста снимки които така и не се възтановиха ,обадих се на оператора казаха че не може да се възстановят и веднага си помислих че те са направили нещо с схемите на Антон а това са схеми които биха заинтересували всеки в тази област,а ти не можа ли да постъпиш така както ми изпрати схемите без засягащи изрази ти познаваш ли ми действията,работата ,за да се обръщаш по този начин да не пълним темата с коментари между мен и теб защото нито ти си актоален нито аз,по важно е какво ще се направи за да се допринесе икономия за един дом
bulhomes2 - майстор
Аз не мога да разбера какво толкова се засягаш?!? Не те познавам. Гледам как пишеш. Не бива да се засягаш, ако някой се усъмнява във възможностите ти.
markoscbr - специалист
Не се сърдя,но след като не познаваш човека мисля че не е нужно да даваш определения нека бъдем всички търпеливи в изказванията
Здравейте!
Моля за съвет.Купих си изгодно бойлер 500л с две серпентини на Сънсистем.Идеята ми е да го използвам като буферен съд но един майстор ми каза че ако свържа само серпентините в малкия кръг няма да има достатъчно топло отдаване -тоест серпентината няма да може да отдаде топлината достатъчно бързо от котела към буфера .Това вярно ли е ? Ако не е как е по добре да свържа двете серпентини успоредно или последователно? Котелът ми е Виадрус 4 секции повдигнат на кутия с грейко 20кв /благодарение на участниците в този форум. /По добре ли ще бъде да премахна серпентината?
Благодаря Предварително.
  • 1
  • 51
  • 52
  • 53
  • 54
  • 55
  • 93

Тема "Буфер" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: