• 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Най - вълнуващия въпрос зимно време.
abcdefghijklmnopqrstuvwxz - майстор
Има развитие по проблема с визуализацията на температурата.
След 2 уточняващи е-мейла които изпратих със снимки на екрана, поддръжката на proSmart откри проблема и го отстрани!

"Здравейте отново,

Колегите вчера са открили неточност при визуализацията на температурата и са я отстранили. Имало е проблем, но вече е отстранен.

Поздрави,
Екипът на proSmart "

Аз съм доволен от развитието. Дай боже повече такива коректни фирми!
:partyman:
neviva - помощник
Здравейте,

Ще правим водно подово захранвано от газов котел. Интересува ме на Rehau Nea HT дали е добър вариант? До колкото се ориентирам към него можем да вържем без проблем 3-4 ел.задвижки, защото в дневната ще са 4 кръга.

Благодаря!
LazarGanev - "Велик майстор"
Ами добър вариант е, но по-добре в хола да има стаен термостат, управляващ котела, най-добре модулиращ
neviva - помощник
Удобно ли е да препоръчате някакъв модел?

П.П. Той и самият котел ще е в това помещение скрит ако това има значение.
LazarGanev - "Велик майстор"
А какъв ще е котела?
neviva - помощник
Котелът ще е Immergas. Харесали сме този КОНДЕНЗЕН КОТЕЛ VICTRIX TERA PLUS. Гледам, че има опция за прикачване на wifi модул не знам дали в такъв случай е по-добре да вземем https://vimax.bg/promo-paket-wifi-uprav ... carv2.html. Има ли смисъл от такова управление или по-евтин вариант, който да ни върши работа.
LazarGanev - "Велик майстор"
Не го познавам много, но знам че него има CARv2, тъй че това е моята препоръка, това върши работа, пък wi-fi модула е за гъзария. Няма лошо да си вземете пакета от линка
sian - специалист
Здравейте. Дайте мнения за стаен термостат Honeywell, T3 безжичен.
ismail_123 - напреднал
чет сеп 16, 2021 10:41 amsian написа:
Здравейте. Дайте мнения за стаен термостат Honeywell, T3 безжичен.
Имам такъв но за пелетен котел не е добре много често пали и гаси котела. Иначе няма проблем с покритие
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13

Тема "Какъв стаен термостат" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: