Най - вълнуващия въпрос зимно време.
speka_rs - майстор
ср сеп 15, 2021 11:15 amttoop22 написа:
Колега, офертата на Филма е много много добра

абе виждам,че е добра,но искам горелка стар,къде ми увира на мен главата,да сменям платки ли кво....абсурд немога се справя
Колега, ако искаш толкова Стар говори със Филма и си купи само котела, а той ще намери на кого да монтира горелката, ако ли не за 1500 лв ще и вземеш в OLX, гарантирам ти.
писах му, може и да се разберем
filmatoplo - майстор
Нали ви обясних,че разликата между горелка RB и горелка STAR е само в управлението ,и предложих ако си го купите ,да ви го подменя .И горелката ви автоматично става STAR.Това мога да предложа ,и то не е малко.Това важи за всеки който иска да го купи
пон сеп 13, 2021 8:39 pmfilmatoplo написа:
Имам запазен комбиниран котел Грейко Експерт 20 с горелка Грейко RB 20.цена 3000.няма какво да увъртам .
Имам интерес за вашия комбиниран котел 0894723897
Стоян Петришки - специалист
Тук виждам едни 500- 800 лева чисти пари само от препродажба а ти се чудиш още
чет сеп 16, 2021 7:07 pmСтоян Петришки написа:
Тук виждам едни 500- 800 лева чисти пари само от препродажба а ти се чудиш още
аз да ги препродавам ли? на мен ми трябва оборудване,щот имам бебе,и повече няма се занимавам с печки и тем подобни,да е чисто на мъника,а в избата...аз там ше се оправям,както казах,имам много стари дърва(от няколко къщи покривите),затова ми трябва комбиниран ,а по натам(когато дървата минат през комина),ще мина само на пелети
filmatoplo - майстор
Пиша телефона на човека който иска може да му звънне ,котел Грейко Експерт 20 комби и горелка Грейко RB 20 като нови . Телефон 0898 446452.ще ви прати снимки .ще минава на газ .Котела е свързан ,ще се пусне за проба .
Здравейте , имам горелка Грейко RB 20 и от няколко дни постоянно се рестартира, някаква причина/идея ...
вт сеп 21, 2021 8:34 pmfilmatoplo написа:
:? Как тъй.
Ами като включа захранването се показва екрана с първоначалния надпис , след това за секунда се показва екран с версия на контролера и се рестартира...

Прикачен файл

Screenshot_20210921-210542_Video Player.jpg

Прикачен файл

Screenshot_20210921-210631_Video Player.jpg

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: