Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:) Да мина ми през акъла :lol: .но по добре пробвайте с друг как стоят нещата.
penchev.r - специалист
вт фев 19, 2019 10:02 amdorzo написа:
Здравейте.Имам горелка от първите още.От самото начало окото,което гледа огъня не се справя много добре.Вижда,ама все едно е с едно око😀.Въпроса ми е да сменя окото или ако пробия повече дупки отпред на главата дали ще се наруши горивния процес?
Недей дупка,само сензора смени.И какъв цвят е сензора? :roll:
gnt69 - майстор
вт фев 19, 2019 10:47 amdorzo написа:
Може и само настройките да бутнеш без дупки.
Например направи наличие на пламък 10/20сек и липса на пламък 20/240сек.

Прикачен файл

Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (55.93 KиБ) Видяна 1697 пъти
filmatoplo - майстор
Намери кафяв ,и черен става- Simens -35 лв и си готов . :wink:
dorzo - специалист
Моя е червено кафяв.
И моя е такъф, ма струва само питнайси (15) лева.
Не е Сименс, а червено-кафяв, сигур затуй.
stefan33 - специалист
На котел грейко 20кв. може ли да се монтира горелка фероли p7 и дали ще е по-икономично откъм разход отколкото с котел фероли?
LazarGanev - "Велик майстор"
Най-икономично ще е, ако смениш целия комплект :wink: . Да, вярно е, че почти няма кой да конкурире чугуняка на Фероли по ниска ефективност, но пък ако смениш и горелката минаваш в съвсем друга категория - гориш двойно по-евтини пелети. Продаваш теоя, добавяш едни паи, които ги избиваш още първия сезон Ако ги нямаш - ползваш Кредит енергийна ефективност с 15% безвъзмездна помощ, която ти покрива лихвите за 2 години и си ти. :)
grants - специалист
вт фев 19, 2019 12:29 pmpenchev.r написа:
вт фев 19, 2019 10:02 amdorzo написа:
Здравейте.Имам горелка от първите още.От самото начало окото,което гледа огъня не се справя много добре.Вижда,ама все едно е с едно око😀.Въпроса ми е да сменя окото или ако пробия повече дупки отпред на главата дали ще се наруши горивния процес?
Недей дупка,само сензора смени.И какъв цвят е сензора? :roll:
Аз на моята горелка съм и разширил малко дупката където е окото и определено е по - добре осветеността. :lol: :lol: :lol:
stefan33 - специалист
ср фев 20, 2019 12:17 amLazarGanev написа:
Най-икономично ще е, ако смениш целия комплект :wink: . Да, вярно е, че почти няма кой да конкурире чугуняка на Фероли по ниска ефективност, но пък ако смениш и горелката минаваш в съвсем друга категория - гориш двойно по-евтини пелети. Продаваш теоя, добавяш едни паи, които ги избиваш още първия сезон Ако ги нямаш - ползваш Кредит енергийна ефективност с 15% безвъзмездна помощ, която ти покрива лихвите за 2 години и си ти. :)
Не разбрах може ли или не?Ще работи ли грейкото нормално с феролито и технически ще има ли някаква особеност при монтажа?

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: