Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
Вече трябва да ги е намерил ,има достъп до тях в изключено положение .
Жако - специалист
[quote=LazarGanev post_id=1067177 time=1616613415 user_id=5782]
Държа в темата да се говори по темата, а не кой къде го сърби. След като не си вече част от клуба, няма какво да се изхождаш тук - нито има за какво да питаш, нито има какъв смислен съвет да дадеш! Само спам!
[/quote] Ей това е прикъзка.
Защото сме във форума за техническите пробле ми на темата Грейко RB.
Другото е наистина излишно(спам)просто се размива реалната целева потреба на форума.
Когато има колеги които се правят че разбират със не верни съвети то незнаещите кво ще научат тогава.
Единия каже така другия го уборва обратно.Нали това е целта на форума. Нещо правилно опитано съгласувано от добри специалисти.
И да се вслушваме в тях не да сме на два сезона с опитнос, и да се мъчим да са доказваме че сме по добри от тези които цял живот с това се занимават и книги за това може
да напишат.
Просто си казвам мнението нищо лично към никой и на никой не налагам мнение, само мога да кажа последно че който си е разумен ще си присее това което му трябва и ще си свърши работата а който си е чешит той
такъв си остава.
Всичко му пречи всички му веновни и той самия си пречи, ма и на другите пречи но несе и усеща.
Ай до тука. :) и както казва един колега шофьор; и умната и полека и в дясно.
Жако - специалист
пет мар 26, 2021 5:57 pmfilmatoplo написа:
Няма място за учудване ,котли и горелки много на пазара ,който иска Грейко ,който иска друго си монтира всеки си е свободен и е нормално да си изразява мнението.Виждаш предимствата и недостатъци и пресяваш.
:supz: :supz: 👍
Жако - специалист
пет мар 26, 2021 6:43 pmLazarGanev написа:
Моля колегите да не обръщаме внимание на платените хейтъри, за да не ги храним, пък ако продължават със спама - има си процедури!
Когато си в каньон има ехо,
нооо ако се обадиш...😉
Жако - специалист
съб мар 27, 2021 7:03 pmТрифон П.Трифонов написа:
съб мар 27, 2021 6:52 pmpechkata написа:
Като Ти писах на лични - ти отговори ли ми... :?
Изпратено на: пон яну 25, 2021 5:13 pm
От: pechkata
До: Трифон П.Трифонов

Виж - казват че при стария модел не е толкова сантиметра...
А длъжен ли съм?
Близко, под черепа, на всеки би му дошла тъничка мисла, че никой производител няма да влоши продукта си.
съб мар 27, 2021 6:14 pmДимитър Димов написа:
Айде,сега фантома го отнесе.
ср ное 14, 2018 5:38 pmfilmatoplo написа:
:wink: :supz: Бате голяма тема бе - 1000 лазарника -дай боже още 1000 :rock: :partyman: до 950 се четяха страниците за 5 дена :-D :wink: почти 10 000 писания и 600 000 прочетена :wink: Грейко да поощри автора и по активните за коледа :santagrin:
Митак, Фантома не е виновен за нищо, че да отнася нещо.
Един е кадърен да измайстори горелка, друг няма мозък да си я настрои- така е по света- шарено. В моята горелка, винаги всичко е изгаряло, никога не ми се е случвало да препълни, да падат неизгорели пелети, да изхвърлям пелети...
Лично аз, нямам спомен за коледни бонуси, също като Филма. Очакванията са нещо друго.
Ей това е, и при мен е така.
:supz: 👍👍👍👍👍
Жако - специалист
съб мар 27, 2021 7:49 pmДимитър Димов написа:
Нормално е печката да беснее.Все пак е получил нещо което не се е покривало с очакванията му.Относно бонусите цитирах пост.Нормално е когато си доволен от един продукт да го препоръчваш,но не с цената на това да плюваш по другите.А ако препоръчаният продукт се окаже както в случая отнасяш мамата и това е.Лека вечер и да не забравите часовника.

Аз се питам виновен ли ми е някой ако слушам хората и правя грешен избор, като сам немога да преценя и главата ми не разбира, що мамата на другия е виновна, аз що я нося тази картуна на раменете си.
Жако - специалист
съб мар 27, 2021 10:41 pmn.ganev написа:
#-o #-o #-o
То тук станало голямо джумбаре :lol: :lol: :lol:
pechkata написа:
Я кажи колко сантиметра е разликата между стария и новия модел - като той не ще да отговори...
Къф стар модел? Къф нов модел? Баси!
Да взема да си купя и аз една от " НОВИЯ" че не съм виждал такава :cool:
Мойта е от " СТАРИЯ " ама то щот и аз съм дРът, ама и тези дето и сега ги гледам - уж нови ама и те като старите :lol:
Стана като една реклама дето скоро не съм я виждал по каналите - Младежа води новото си гадже в къщи и пита дядо си
- Е?... Как е?..
А дядката се хили и му вика
- Чи Ко му й?.... То като старото... :cool:
Иначе разликата не е фрапираща - просто молко повече четене и понякога опит.
Ей това е приказка.
ПОВЕЧЕ ЧЕТЕНЕ И ОПИТ тоест,
Настойки.
pechkata - специалист
пет апр 02, 2021 11:01 pmЖако написа:
pechkata написа:
Я кажи колко сантиметра е разликата между стария и новия модел - като той не ще да отговори...
Да беше написал нещо по съществено вместо да шикалкавиш у форума както Трифонари... :-D
Здравейте,включвам се в тази тема,търсих но не намерих по темите,като цяло ги следя доста преди да взема горелката,става въпрос за РБ 20стар,нагласена е на летен режим и каквото и както опитвам помпата за бгв включва след като котела достигне 55,как да го коригирам,в упътването пише че се включва от 35 нагоре,благодаря на отзовалите се,а у на другите като цяло от тук се насочих към грейко и съм доволен
вт апр 06, 2021 9:19 pmBbtboian написа:
Защо искаш да си караш котела студен?
Колата без термостат ли я караш?
55 са даже малко, нали Печори?!

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: