Най - вълнуващия въпрос зимно време.
gnt69 - майстор
пон яну 07, 2019 7:30 pmstridata написа:
Принципно сега съм при котела и като дигна 70 спрях да я чувам. Незнам как да разбера работи ли по друг начин.
На какъв режим на отопление си. Виж страница 36 от инструкцията там са описани режимите и кога работи и кога не помпата в различни режими. :partyman:
пон яну 07, 2019 7:30 pmstridata написа:
Принципно сега съм при котела и като дигна 70 спрях да я чувам. Незнам как да разбера работи ли по друг начин.
Как така пък, преди това, ще я чуваш?
Как се управлява тая помпа?
LazarGanev - "Велик майстор"
Имал съм случай като монтирам горелка да открия, че помпата се управлява от контактен термостат, но е вързан на NC контакта и като стигне до зададените градуси, помпата изключва. Човекът завъртял врътката на 90*С и смята, че всичко е 6 :wink:
stridata - специалист
Ми принципно си чувам съвсем лек шум от нея на 30 см от столчето на което си седя е.
Изображение
andy_forresite - майстор
На снимката се връцка. Къде отива кабела й?
Още нещо, стрида. Какви са границите на модулация? Стандартно са 10 5 0. Да не си ги събрал на 4 3 2? Тая горелка много пък бързо ги реди скоростите. Само си с куик шифтър ти.
Бе има нещо сбъркано. Питам го нещо, отговаря половинчато, а и не личи да е разбрал намека на Лазар. Инак Алфата е настроил добре, ако е той де.
Анди как сменяш предавките на Кавазакито, като ти влезе пчелата в ръкава?
andy_forresite - майстор
В меню "Модулация" където са dt-тата трябва да е 10; 5; 0°. Е, аз съм със 7; 4; 0°. Може би на някого му се е сторило логично срещу Р3 да се зададе стойност 3, срещу Р2 стойност 2 и срещу Р1 да се остави 1. Нали са три мощности :-D

Трифоне, веднъж карах по тениска и ми влезе оса в пазвата. Ожили ме веднъж и докато спрях попети и даже дали не пошести гадта мръсна долна. От 70 до 0 км/ч, сваляне на ръкавиците, откопчаване на каската и събличане на тениската през глава, минаха не повече от 5 секунди. Смятай къФ бързак съм бил от зор. Обаче излете. Ако я бях сгащил щях да й откъсна задника и да направя бърнаут върху трупа й :finga:
пон яну 07, 2019 9:09 pmandy_forresite написа:
В меню "Модулация" където са dt-тата трябва да е 10; 5; 0°. Е, аз съм със 7; 4; 0°. Може би на някого му се е сторило логично срещу Р3 да се зададе стойност 3, срещу Р2 стойност 2 и срещу Р1 да се остави 1. Нали са три мощности :-D

Трифоне, веднъж карах по тениска и ми влезе оса в пазвата. Ожили ме веднъж и докато спрях попети и даже дали не пошести гадта мръсна долна. От 70 до 0 км/ч, сваляне на ръкавиците, откопчаване на каската и събличане на тениската през глава, минаха не повече от 5 секунди. Смятай къФ бързак съм бил от зор. Обаче излете. Ако я бях сгащил щях да й откъсна задника и да направя бърнаут върху трупа й :finga:
И изгаси мотора на 4та, нали?!
Като си на гонка ми беше въпроса, ма не му е тука мястото.
stridata - специалист
Изображение
Това за полвинчатото за мене ли е?
пон яну 07, 2019 9:16 pmstridata написа:
Това за полвинчатото за мене ли е?
Помпата!!!
Кой я включва и изключва?
Контролера, на горелката, няма логиката, която си описал.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: