Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
:) Честито на хората с имена на цветя .Относно маркетинга -назад сме поне 20 г,и робуваме на остарели платформи :wink: .
trik написа:
Sabonis написа:
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
Цитат от сайт на дистрибутор :
Уважаеми потребители, възползвайте се от промоционалните цени на продукти GREYKO до 31.03.2018 г.От 01.04.2018 г. ще има НОВИ ПО-ВИСОКИ ЦЕНИ с 6% на всички компоненти и съоръжения GREYKO /от производителя/

Аз лично хванах последния влак с котел и горелка стар :partyman:
Момко, фанал си последния влак. Ми пътувай! С поста си, към колегата, просто са похвали, а не помогна никому.
Вижда се до кога е промоцийката и кога постваш.
Празници са.
Наздраве за Цветочките!
Трифон П.Трифонов написа:
Момко, фанал си последния влак. Ми пътувай! С поста си, към колегата, просто са похвали, а не помогна никому.
Вижда се до кога е промоцийката и кога постваш.
Празници са.
Наздраве за Цветочките!
Трифон, чети постовете и вникни в смисъла им, не се хващай за отделни думи.
Въпрос от дата 31,03: ..... дали ще има промоция скоро....
Отговор от дата 31,03: ..... промоционалните цени на продукти GREYKO до 31.03.
По-ясно не мога да ти го поднеса.
Споменаваш възраст, покажи зрялост и постави точка ,че става срамно.
trik написа:
...
Споменаваш възраст, покажи зрялост и постави точка ,че става срамно.
Оки, Трики. Мога да си го позволя, в тая тема.
Рядко се срамувам, а от анонимни няма как.В случая, и от какво.
Живо здраво, каквото и да си!
Трифон П.Трифонов написа:
trik написа:
...
Споменаваш възраст, покажи зрялост и постави точка ,че става срамно.
Оки, Трики. Мога да си го позволя, в тая тема.
Рядко се срамувам, а от анонимни няма как.В случая, и от какво.
Живо здраво, каквото и да си!

ха-ха-ха-ха. Точка ама със запетая. Живи и здрави!
filmatoplo - майстор
Някой ползва ли вече рб Стар :wink:
andy_forresite - майстор
Новото управление съвместимо ли е с по-стари модификации и ако да, с кои? С колко трябва да се изреже ламарината за да се направи място за цветния телевизор? Харесва ми брояча за изгорените пелети в края на всеки ден, подаването на пелети в "изчакване" и евентуално ако през натурела смарт хоум може да виждам оборотите ще ми е полезно да си ръчкам от разстояние през телефона от време на време.
Още един въпрос. Показанието за текуща работна мощност в KW да разбирам ли че това са 4 фиксирани стойности - за първа, втора, трета мощности и "изчакване"? Тоест при зададени зареждане, цикъл и въведен капацитет на шнека горе вдясно всеки път ще пише трите числа за всяка степен, така ли?
Гледам едни мои въпроси от преди месец в тази тема са намерили място в инструкцията (за "зазимяването"). И според мен е важно да знаят хората как да се грижат за оборудването. На много места пише "камината", но това не е от значение.
jolobg - специалист
filmatoplo написа:
Някой ползва ли вече рб Стар :wink:
Аз ще я ползвам, ама от новия сезон :yawinkle: така, че и аз ще питам някои неща в аванс.
Да се подготвя ли за сервизно меню с парола, или е по усмотрение на инсталатора дали ще я има? Контролерът има вход за измерване темп. димните газове, но в упътването пише, че няма датчик в комплекта на горелката. На схемата за свързване срещу pt100 няма пояснение за какво са предназначени клемите (в спецификацията е сложено "-"). Това ме кара да смятам, че няма да има, освен ако не си го купя предварително за да го свържем при монтажа на горелката (това, ако не са го орязали от версията за Грейко, въпреки, че в ръководството описват значението на грешки изведени от този датчик :?). Някой ползва ли този контролер свързан с такъв датчик и какъв е той (не вид, а марка, модел, друго)?
Дано наред с грешки от рода на "...камината...", не се окаже, че не са извадили и други "излишъци" от copy/paste на оригиналното ръководство на Натурела "Електронен контролер за пелетна горелка - NPBC-V3C-1 / NPBC-V4C-1"
filmatoplo - майстор
За тези неща питам Натурела .бях си купил управление със фото клетка ,в последствие ми потрябва контрол по димни газове -изпратих платката да и баят нещо и ми подмениха фотоклетката с датчик димни газове :wink:
Evgeniy - майстор
1+ Именно.
Не само ръководството, но и контролера не е copy/past от оригиналния. Има си хардуерни и софтуерни промени, заявени от клиента (Грейко). И само те си знаят какви са...

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: