Най - вълнуващия въпрос зимно време.
batpetio - напреднал
пон юни 24, 2019 10:31 pmRumen89 написа:
нед юни 23, 2019 9:48 pmbatpetio написа:
Темата е за Пелетни горелки GREYKO BMG и RB,ви спорите за колтли.Смешно е,един наистина качествен продук,и то наша разработка,Българска се справя повече от добре,по точно перфектно,изгаря всичко което мине през шнека(пробвано еее) слънчоглед,костилки,шлюпки....абе само шнека да прекара материала и жега.Имам две един комплек котел и RB,монтиран преди 3-години(тогаво писах в форума за помощ,но не получих,исталатора си свърши работата по късно,закупих 2-ра за баща ми BMG,монтирана на едно турче,е пеее си..топло сие и на двети къщи).Но проблемът е че с тоя горелки ,не могат да се тестват качесвени ли са пелетите..малко игра с въздух и доза и гориии..Не се яжте бе ХОРА помагайти си..споделяте проблеми и решения,много злоба и завист им по тоя свят...
Предполагам цитираш дистрибуторите!
Чети друже ,не цитирам никой...просто вникни в това което съм написъл (гори всичко...не съм смятъл колко костилки съм изгорил,дори и около тон калиброван чипс).Закупих си и една капризна от към качество на пелети ,да си тествам това което предлагам на пазара.Производители колко то си щеш,но качественото е малко.
n.ganev - майстор
А как изгаря костилки от сини сливи - Малиииии :yawinkle:
speka_rs - майстор
И на орехови черупки е добре, ама взеха много мишки да се завъждат и теста приключи за една седмица. След теста си продъжих на слънчоглед.
brassSob - специалист
вт юли 02, 2019 1:57 pmfilmatoplo написа:
:) Промото е до утре :wink:
Изключително висок интерес и промоцията продължава.
шоп - майстор
вт юли 02, 2019 2:13 pmbrassSob написа:
вт юли 02, 2019 1:57 pmfilmatoplo написа:
:) Промото е до утре :wink:
Изключително висок интерес и промоцията продължава.
Моята информация е друга. Поне за района на Сф
Итерес към пелетните съоражения намалява, за разлика от интереса към климатици и ТП от висок клас.
Аз разбирам логиката...агро пелети с цена 300лв/тон и будещите години да си прашен и мръсен огняр и хамалин отстъпва място на чистото и евтино отопление/засега/:-)))))
Утре каква ше е конюктурата на пазара един господ знае :prayer:
brassSob - специалист
вт юли 02, 2019 3:30 pmшоп написа:
вт юли 02, 2019 2:13 pmbrassSob написа:
вт юли 02, 2019 1:57 pmfilmatoplo написа:
:) Промото е до утре :wink:
Изключително висок интерес и промоцията продължава.
Моята информация е друга. Поне за района на Сф
Итерес към пелетните съоражения намалява, за разлика от интереса към климатици и ТП от висок клас.
Аз разбирам логиката...агро пелети с цена 300лв/тон и будещите години да си прашен и мръсен огняр и хамалин отстъпва място на чистото и евтино отопление/засега/:-)))))
Утре каква ше е конюктурата на пазара един господ знае :prayer:
Нека климатиците ги оставим настрана. Сега на 30 + градуса се харчат много. За пелетните съоръжения има спад при някои марки,но не и при Грейко. Най-голям е спада при т.нар. комбинирани котли и то чугунени.
шоп - майстор
Тц, като говоря за климатици не говоря за охлаждане
Говоря за качествени инверторни климатизи за отопление с приемлив КОП и при -20 гр

Охлаждането при климатика в случая е безплатен бонус, което никоя горелка, дори и всегоривната не може :-D
filmatoplo - майстор
:wink: Грейко си запазва правото за промени.
вт юли 02, 2019 6:52 pmfilmatoplo написа:
:wink: Грейко си запазва правото за промени.
E да де, нали писах, че чакам газово и вече двойно кондензно котле.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: