Най - вълнуващия въпрос зимно време.
n.ganev - майстор
Ще има ама за сега горелката е при мен в склада, че клиента още в строеж, а и котела му ми пречи ама си ги купи преди поскъпването.
Те сега всички мислят за морето и като дойде октомври пак ще се почне " Ама ти знаеш ли че идва зима? Е не е вярно, че сега имате много работа "
ЮлианВ - напреднал
Здравейте, грейко на чипс ще върви ли? Ако да, малко помощ, ако може.
ЮлианВ - напреднал
Благодаря! В книжката като гориво е упоменат сух калиброван чипс.
andy_forresite - майстор
Шнековете прекарват материал с диаметър до 9 мм и до 30-35 мм дължина. Ако можеш да го калиброваш така ще се получи. Универсалните (полските) горелки имат темелни чугунени шнекове с яки ел. двигатели и трошат дори бучки въглища. Те ще смилат чипса без ядове. За горейкото най-достойното гориво са си пелетите.
filmatoplo - майстор
:) Ако на някой му е нужна горелка Грейко рб50 втора ръка да свирка -насреща съм :wink: .
alex_serviz - специалист
пет юни 22, 2018 7:16 pmfilmatoplo написа:
:) Ако на някой му е нужна горелка Грейко рб50 втора ръка да свирка -насреща съм :wink: .
И при мен има една 50-тка работила точно два дни миналата коледа!
gnt69 - майстор
пет юни 22, 2018 9:16 pmalex_serviz написа:
пет юни 22, 2018 7:16 pmfilmatoplo написа:
:) Ако на някой му е нужна горелка Грейко рб50 втора ръка да свирка -насреща съм :wink: .
И при мен има една 50-тка работила точно два дни миналата коледа!
Ако се купи глава на РБ20 ще стане ли 20. И ако цената е изгодна и се купи глава за 20 която мисля че е около 250 лева може някой да се накичи на изгодна цена. Само разсъждавам на глас не ми трябва имам си. :partyman:
filmatoplo - майстор
Ще стане .Някой мераклия може да преработи горивната глава на 50сятката ,тоест да я смали до размерите на 20ката .
alex_serviz - специалист
пет юни 22, 2018 9:33 pmgnt69 написа:
...Ако се купи глава на РБ20 ще стане ли 20. И ако цената е изгодна и се купи глава за 20 която мисля че е около 250 лева може някой да се накичи на изгодна цена....
20, 30 и 50 kW, както е известно се различават само по главите.
Цената на нова глава е такава. Отделно от това старата може да се замени и т.н.
При интерес пишете на лични - давам тел на клиента и си се разбирате.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: