Най - вълнуващия въпрос зимно време.
tianos777 - помощник
Спешно продавам горелка Грейко 30 кв. , цена 1900 лв. Ако някой има интерес телефона ми е 0898758078 .
filmatoplo - майстор
Аз търся Експерт 30 спешно ,чисто нов .
ico_3 - специалист
Здравейте,след няколкократно спиране на тока малкия шнек на горелката върти нон стоп,а горелката е изключена.Накой да му се е случвало?
LazarGanev - "Велик майстор"
Случвало се е, викай сервиза
filmatoplo - майстор
Сефте чувам ,ще следя казуса.споделете как се оправи
ico_3 - специалист
[quote=filmatoplo post_id=1082422 time=1633361352 user_id=9377]
Сефте чувам ,ще следя казуса.споделете как се оправи
[/quote]
Ами оправи се като замина в сервиза и от там за Варна 😀Утре мисля че ще е готова и ще ходя да си я вземам.
filmatoplo - майстор
Така ги оправям и аз .
maistora1965 - специалист
Някой може ли да ми каже колко е диаметърът на тръбата на шнека и диаметъра на спиралата в него на шнека зе пелети на Греико.Става въпрос за шнека който е от бункера до горелката.
don.nasco - специалист
Привет,

ПВЦ тръбата е 75мм, виж за спиралата не съм много сигурен, но може да опиташ да я измериш. След което да я откриеш на сайта на мотор-барбекю.
А може да се свържеш и с хората от сайта и те могат да ти кажат, защото сигурно знаят :)
Поздрави,
Атанас
Panzer - специалист
съб окт 09, 2021 9:18 pmdon.nasco написа:
Привет,

ПВЦ тръбата е 75мм, виж за спиралата не съм много сигурен, но може да опиташ да я измериш. След което да я откриеш на сайта на мотор-барбекю.
А може да се свържеш и с хората от сайта и те могат да ти кажат, защото сигурно знаят :)
Поздрави,
Атанас
Наскоро си правих вътрешния шнек на Грейко, купих от сайта спирала 49,3 мм. Пасна идеално. Двата шнека са еднакви при Грейко. При дистрибутора малкия шнек го продаваха за 50 лв. Купих си спирала иза 20 лв. и си направих 3 шнека.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: