Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo - майстор
За да ти работи коректно таймера трябва да спазваш точно часовете денем и нощем .за вентилатора - има си меню за тест ,аз съм тествал и върти над 18% ,понеже има датчик който следи обороти но при 5% вентилатора не върти затова дава грешка.за термостата марка Салус ,но и там има тънкости - дай някой лев на майстор да ти ги направи тези неща .
tihomir123 - специалист
filmatoplo написа:
За да ти работи коректно таймера трябва да спазваш точно часовете денем и нощем .за вентилатора - има си меню за тест ,аз съм тествал и върти над 18% ,понеже има датчик който следи обороти но при 5% вентилатора не върти затова дава грешка.за термостата марка Салус ,но и там има тънкости - дай някой лев на майстор да ти ги направи тези неща .
НЕ НЕ БЕЗ ЛЕВОВЕ и аз мога да си го настроя
krasdim - помощник
Благодаря за отговорите, за вентилатора разбрах , но не мога да включа за точните часове денем и нощем. Така както съм ги написал в запитването не са ли точни? В случай , че не са къде бъркам. Ако е възможно моля напишете , на кой ред какво да въведа съобразно часовете от запитването.
filmatoplo - майстор
:-D Уж можеш- пък не можеш.Нека започнем от таймера и вентилатора, пиши оправи ли ги. :)
krasdim - помощник
Таймера не , защото не зная как да въведа точно часовете денем и нощем.
filmatoplo - майстор
Аз започвам на първи ред с най ранните сутрешни часове как бяха прои теб .
04.00-08.00
12.00-22.00
00.00-02.00
Примерно.дата час година си сверил нали.
Току що въведох горните данни и работи ,изписа че ще пали в 12.00 по обед след малко.
krasdim - помощник
Сърдечно благодаря , в момента не мога да пробвам , ще го направя по-късно.
filmatoplo - майстор
Браво - един който остави горелката и почна жената. :-D
gunpowder - специалист
Здравейте , проблем ли е ако осветеността е около 40-50 на 1-ва степен ? Преди дни със същите тези пелети беше около 160 , а сега гледам е паднала.
filmatoplo - майстор
Въздуха същия ли ти е ,пламъка ти гори назад и фотото не го вижда добре ,не му пречи само да не угасне ако контролера сметне че пламъка е малък това е в настройките за осветеност при палене и гасене виж си стойностите.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: