Най - вълнуващия въпрос зимно време.
filmatoplo написа:
:-D Значи компа ти е STAR .
Хахааа, верно бе, кара четвърта година. Вече не мога да изстрелям совалка с него.
joroG, да беше го турил тоя линк по одеве де, чи ахаааа да са охарча за NEW.
Sabonis - специалист
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
markoscbr - специалист
Фирмата производител ,само те могат да решат за промоциите,всичко казано от други е ала бала.По отношение на новата горелка наистина красив дисплей, за функциите отлично но аз лично за себе си мисля че едно съоражение натикано с много електроника дефектира,няма нищо вечно разбира се но фирмата еволюира и все пак им пожелавам успех =D>
filmatoplo - майстор
:wink: Има- пускам 10 червени за великден .
Sabonis написа:
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
Има, знаят кога и колко, ама ако са разприказват.....
Дистрибутори са и трябва да са лоялни към Кралицата.
Sabonis написа:
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
Цитат от сайт на дистрибутор :
Уважаеми потребители, възползвайте се от промоционалните цени на продукти GREYKO до 31.03.2018 г.От 01.04.2018 г. ще има НОВИ ПО-ВИСОКИ ЦЕНИ с 6% на всички компоненти и съоръжения GREYKO /от производителя/

Аз лично хванах последния влак с котел и горелка стар :partyman:
trik написа:
Sabonis написа:
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
Цитат от сайт на дистрибутор :
Уважаеми потребители, възползвайте се от промоционалните цени на продукти GREYKO до 31.03.2018 г.От 01.04.2018 г. ще има НОВИ ПО-ВИСОКИ ЦЕНИ с 6% на всички компоненти и съоръжения GREYKO /от производителя/
Аз лично хванах последния влак с котел и горелка стар :partyman:
Хахааа, тва беше смешно!
Някой може и да върже, Трики, ма "Късно е либе за китка".
Трифон П.Трифонов написа:
trik написа:
Sabonis написа:
Здравейте, някой знае ли дали ще има промоция скоро на РВ 20 STAR и дали изобщо ще има. Тук има търговци които може би знаят нещо.
Цитат от сайт на дистрибутор :
Уважаеми потребители, възползвайте се от промоционалните цени на продукти GREYKO до 31.03.2018 г.От 01.04.2018 г. ще има НОВИ ПО-ВИСОКИ ЦЕНИ с 6% на всички компоненти и съоръжения GREYKO /от производителя/
Аз лично хванах последния влак с котел и горелка стар :partyman:
Хахааа, тва беше смешно!
Някой може и да върже, Трики, ма "Късно е либе за китка".
Ти сериозно ли! :yawinkle:
Имаш лично съобщение, за да не излезе реклама.
trik написа:
Ти сериозно ли! :yawinkle:
Имаш лично съобщение, за да не излезе реклама.
Сириозен съм. Икономическите, финансови, рекламни и тинтири-минтири механизми (тарикатлъци), вече не ме вълнуват.
Къкту написа Филма, и перефразирам- достатъчно стар съм, за да ме вълнува ПОСКЪПВАНЕТО на GREYKO RB STAR.
Толко съм са увътрял до тука, чи вечи...Бе който го интересува да прай пари, да си ги прай, се ши има вързали.
Тука идеята е друга и тия, с финансите, ае у лево!
И, късно е, щото магазините затвориха, а само след 2 часа е 01.04 тая година.
Трифон, не те разбирам.
Sabonis получи отговор на въпроса си! За „сериозен” човек, ненужно разтягаш темата с излишни разсъждения за конспирациите в маркетинга и рекламата. Щом не те вълнува /....ПОСКЪПВАНЕТО на GREYKO RB STAR./, да беше оставил поста на заинтересованите.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: