Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Micho@85 - специалист
Аз съм сигурен ,че ще гори(не от личен опит,а от изчетеното тук). А за смяна може би няма да стане, защото нямам голям избор. Казаха че си имат инсталации за ГРЕЙКО(дано той да е в час иначе ще има да вися при горелката). Добре де колко да е сложно управлението???
Sabonis - специалист
нед юли 15, 2018 3:24 pmMicho@85 написа:
Аз съм сигурен ,че ще гори(не от личен опит,а от изчетеното тук). А за смяна може би няма да стане, защото нямам голям избор. Казаха че си имат инсталации за ГРЕЙКО(дано той да е в час иначе ще има да вися при горелката). Добре де колко да е сложно управлението???
не е толкова сложно ,просто трябва да се постои до горелката и да се променят някои параметри в зависимост от горивото, за човек който си има малко техническа грамотност не е проблем. мисля че и тези които ги монтират не са много в час с новото управление.
Sabonis - специалист
съб юли 14, 2018 11:31 amfilmatoplo написа:
:) Новото е на светлинни от старото ,изглежда сложно но се борави още по лесно с него .
Много удобно е това настройки на горивото 1,2,3,4 , таймера вече е и седмичен и куп други .
Тези дни последно пускам една със старото управление .
:) Как се държи вай-фай .
перфекно, но не съм я пускал да не ме бият, в тая жега да им пусна парното не върви
filmatoplo - майстор
:) Ще им се наложи да ги разбират :lol: .
Оня ден горелката остана да работи само за бойлер ,крановете за радиаторите въобще не ги отворихме без туй си беше сауна .Нагласихме горелката да пали денем по таймер само за бгв :wink: .
Rumen89 - специалист
Тази година зареди 8 тона само слънчогледови пелети дано горелката се справи с тях.
filmatoplo - майстор
:) Какво приказваш на брата горелката рб20 -5та година въобще не е спирала да ги гори ,и в момента работи топли 800 литра бгв . :)
Tzinata - специалист
вт юли 17, 2018 6:54 amRumen89 написа:
Тази година зареди 8 тона само слънчогледови пелети дано горелката се справи с тях.
За горенето ще ги гори,ама колко боклук ще изчистиш.... :?
Само за информация с RB50 ли си?
alex_serviz - специалист
вт юли 17, 2018 9:38 amTzinata написа:
...За горенето ще ги гори,ама колко боклук ще изчистиш.... :? ...
Е, то две добри нали знаеш, че няма!
И аз съм изкарал 4 сезона само на слънчоглед. Чакам петия...
Rumen89 - специалист
вт юли 17, 2018 9:38 amTzinata написа:
вт юли 17, 2018 6:54 amRumen89 написа:
Тази година зареди 8 тона само слънчогледови пелети дано горелката се справи с тях.
За горенето ще ги гори,ама колко боклук ще изчистиш.... :?
Само за информация с RB50 ли си?
С RB30 миналата година бях с RB20 и изгорих 6 тона иглолистни и 2 тона слънчоглед. Тази ще остана на слънчоглед ако вдигнат цената и на слънчогледа мисля да сложа климатици и да приключа. :-D
filmatoplo - майстор
В Бургас 6мм слънчогледови са 240 лв тон -при вас колко са . :?

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: