Най - вълнуващия въпрос зимно време.
andy_forresite - майстор
Е, така е, не знаем какво е опитал досега. Иначе картинката съм я видял отдавна. В упътването има грешки и затова не се доверявам на сивото поленце. Няма логика в меню 5 реда да уточняваме едно и също нещо два пъти. Забелязал си че пишат "камината" при положение че това е за горелката RB star.
пет ное 29, 2019 11:59 amandy_forresite написа:
Е, така е, не знаем какво е опитал досега. Иначе картинката съм я видял отдавна. В упътването има грешки и затова не се доверявам на сивото поленце. Няма логика в меню 5 реда да уточняваме едно и също нещо два пъти. Забелязал си че пишат "камината" при положение че това е за горелката RB star.
Диф котарак, в отпуска, ши излейш ти амаааа!!!

Той беше споменал, че ще ходи до Натурела.
Мен са ме ремонтирали точно за 15 секунди, каките. Грешна настройка, на таен параметър. Нали знаеш, че аз не греша?!! Хахаааа!!!
Buceador89 - напреднал
Преди малко бях в офиса на отосистемс
Обясних им за проблема
Настоява ха че отметката за ст т не е зададена и след като неколкократно им казах че такава отметка няма или поне не намирам, включиха мострата която имат, разровиха се из настройките и воалла... Такава отметка наистина няма.
Ще пратят техник другата седмица да погледне.
stridata - специалист
При мене с 20kw котле и горелка за 100м2 при модулация 10:5:0 ми правеше "инерция" от 7-8 градуса. Сега с разредената модулация като влезе в Подържане и на 10 мин е останало без пламък, и няма инерция на температурата.
phantom_ - специалист
пет ное 29, 2019 1:04 pmBuceador89 написа:
Преди малко бях
Свържи стайния термостат на ОD. И временно може да го ползваш така,докато не дойдат да сменят софтуера.
filmatoplo - майстор
Не разбрах какво не може да включите към горелка РБ Стар ,тоест с цветния дисплей .Отметката се мести да показва NC , и когато термостата сработи и изключи при достигната зададена стайна температура -горелката преминава в Поддържане с време колкото си задал -например 20 минути , след изтичане на това време ще загаси напълно горелката и ще седи така до нов сигнал на ст термостата .Ако по време на 20 те минути когато седи в поддържане се подаде сигнал от ст термостата -директно горелката преминава от Поддържане към някоя от степените :wink: .Ако всичко е наред свързано ,когато стайния тт изключи -на дисплея се появява квадратче с буква Т .
filmatoplo - майстор
Бях споменал за едно управление което пратих на Натурела за ремонт -върнаха ми го -Готово :) за което Благодарности .Повреди -не задържа софтуер,няма подсветка на дисплея,U батерия смяна.Това с батерията не ми е ясно ,абе те си знаят работата :wink: .
Здравейте, можели малко помощ за горелка рб30 какви параметри (приблизителни) да задам да може да гори орехови Черубки, тъй като ми паднаха изгодно.
пет ное 29, 2019 8:32 pmSabonis8787 написа:
Здравейте, можели малко помощ за горелка рб30 какви параметри (приблизителни) да задам да може да гори орехови Черубки, тъй като ми паднаха изгодно.
Ми гледай пламъка и коригирай с вентилатор и шнек! Как да ти каже и кой да е тоя, като едва ли още няколко горят черуБки, като в твоя котел и с твоя комин и с твоя.........портфейл.
пон ное 26, 2018 5:46 pmSabonis написа:
това ми е разхода с орехови черупки за днес
Здравей!
Можели да споделиш какви параметри си задал на горелка та за д гориш черубки?

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: