Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Sabonis - специалист
пон юли 09, 2018 8:08 pmn.ganev написа:
Ако случайно, ама мноооого случайно е ровичкано в сервизното меню и случайно, ама многооооого случайно е деактивиран малкият шнек, то при тест ще работи, но при нормална работа - Йок
кажете от къде се активира малкия шнек, може случайно да съм го деактивирал, но нямам идея от къде се деактивира шнека на грейко стар, според мен няма такава опция.
Micho@85 - специалист
С риск да бъда порицан ще питам и в тази тема искам да сменя старата горелка с ГРЕЙКО но се чудя дали 20 или 30.( другата ми е 25)
gnt69 - майстор
вт юли 10, 2018 8:27 amMicho@85 написа:
С риск да бъда порицан ще питам и в тази тема искам да сменя старата горелка с ГРЕЙКО но се чудя дали 20 или 30.( другата ми е 25)
Направо си за 50.
andy_forresite - майстор
пон юли 09, 2018 8:57 pmSabonis написа:
кажете от къде се активира малкия шнек, може случайно да съм го деактивирал, но нямам идея от къде се деактивира шнека на грейко стар, според мен няма такава опция.
В меню Hardware Setup най-отгоре ти е Supplier. Това е вътрешния шнек. Сложи му отметка че и на мен ми се струва че си я махнал без да искаш.
Това е за по-старият софтуер. Не може да го няма и в новия. Ориентирай се по наименованията. При старата освен съплайър има още две неща и менюто изглежда така:

Hardware Setup
v Supplier - шнекчо
Cleaner Motor - допълнително почистващо у-ство с ел. задвижване (някаква бъркалка, вентилатор ... нещо на ток).
v Tstat No - ако нямаш стаен термостат му слагаш чафка.

п.с. При по-старият контролер поставянето и премахването на отметката става с клавиша за нагоре. Прехвърлянето към следващото нещо пък става с ентер. Ако натиснеш F ще подмине и ще трябва пак да влизаш в сервизното меню и прецъкаш до хардуер сетингс. И кажи на новото упр-е как е.
alex_serviz - специалист
вт юли 10, 2018 11:51 amandy_forresite написа:
....v Tstat No - ако нямаш стаен термостат му слагаш чафка.
...
С тази отметка определяш дали термостата ти е с нормално отворен ( или нормално затворен ) контакт.
Иначе наличието или не на стаен термостат беше на друго място!
Sabonis - специалист
вт юли 10, 2018 4:03 pmalex_serviz написа:
вт юли 10, 2018 11:51 amandy_forresite написа:
....v Tstat No - ако нямаш стаен термостат му слагаш чафка.
...
С тази отметка определяш дали термостата ти е с нормално отворен ( или нормално затворен ) контакт.
Иначе наличието или не на стаен термостат беше на друго място!
от натурела ми обещаха да влезат през нета да погледнат за какво иде реч
Micho@85 - специалист
вт юли 10, 2018 8:41 amgnt69 написа:
вт юли 10, 2018 8:27 amMicho@85 написа:
С риск да бъда порицан ще питам и в тази тема искам да сменя старата горелка с ГРЕЙКО но се чудя дали 20 или 30.( другата ми е 25)
Направо си за 50.
Да не ми дойде малка?
gnt69 - майстор
вт юли 10, 2018 6:17 pmMicho@85 написа:
вт юли 10, 2018 8:41 amgnt69 написа:
вт юли 10, 2018 8:27 amMicho@85 написа:
С риск да бъда порицан ще питам и в тази тема искам да сменя старата горелка с ГРЕЙКО но се чудя дали 20 или 30.( другата ми е 25)
Направо си за 50.
Да не ми дойде малка?
Таман по мярка ще ти дойде. :partyman:
Ако искаш адекватен отговор какво ти е необходимо дай информация какво ще топлиш.
filmatoplo - майстор
:prayer: Натурела са професионалисти .
Sabonis - специалист
вт юли 10, 2018 8:19 pmfilmatoplo написа:
:prayer: Натурела са професионалисти .
да и много отзивчиви ,оправиха ми проблема за 2 минути по нета, много съм и благодарен.

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: