Най - вълнуващия въпрос зимно време.
Стоян Петришки - специалист
Да вентилатора беше на 5% направих го на 30% ще вида резултата и ще кажа какво е станало
ср ное 14, 2018 9:47 amСтоян Петришки написа:
Да вентилатора беше на 5% направих го на 30% ще вида резултата и ще кажа какво е станало
Намали на 20%! Някой беше писал, че 18-20% са минимумът, където управлението вижда, че се върти перката.
Ще се наложи да си пренастроиш изчакването.

Честита ни Страница 1000!
Алекс, тука е един малък фейсбук. Даже като БГ Мамата сме малко.
Стоян Петришки - специалист
ср ное 14, 2018 10:07 amТрифон П.Трифонов написа:
ср ное 14, 2018 9:47 amСтоян Петришки написа:
Да вентилатора беше на 5% направих го на 30% ще вида резултата и ще кажа какво е станало
Намали на 20%! Някой беше писал, че 18-20% са минимумът, където управлението вижда, че се върти перката.
Ще се наложи да си пренастроиш изчакването.

Честита ни Страница 1000!
Алекс, тука е един малък фейсбук. Даже като БГ Мамата сме малко.
Имам рб 20 със софтуер. 1.5 /1.4 и на 5% вентилатор не прави грешки а на 1.8 прави
ср ное 14, 2018 1:34 pmСтоян Петришки написа:
...

Имам рб 20 със софтуер. 1.5 /1.4 и на 5% вентилатор не прави грешки а на 1.8 прави
Така е. Мойта е каката на твойта и си кюта на 2%, без грешка.
1.8/1...нещо си, чувам че недовиждат кога вентилатора се върти бавно.
andy_forresite - майстор
По-новите имат и датчик за показание на оборотите на вентилатора. Не може да даде грешка за нещо липсващо, което въобще не е залагано в платката. Все едно в Трабант 601S борда да ви изпише грешка в асистента за слепия ъгъл.
Не виждам и тези 30% вентилатор в изчакване за какво са, ама карай. Аз го слагам на 0% това. Явно тази 50-ка няма много работа в "горейквания" обект.
Rumen89 - специалист
Как се оправяте с увисването на горелка и проблем ли е че малко от към управлението е наклонена с около 0.5 градуса?
шоп - майстор
ср ное 14, 2018 4:05 pmRumen89 написа:
Как се оправяте с увисването на горелка и проблем ли е че малко от към управлението е наклонена с около 0.5 градуса?
Ми с подпирачка, обаче ми стана интересно как замерихте тези 0,5 градуса? :?
kalin72 - майстор
ср ное 14, 2018 4:14 pmшоп написа:
ср ное 14, 2018 4:05 pmRumen89 написа:
Как се оправяте с увисването на горелка и проблем ли е че малко от към управлението е наклонена с около 0.5 градуса?
Ми с подпирачка, обаче ми стана интересно как замерихте тези 0,5 градуса? :?
На око, кво знаЙш ти :mrgreen:
Аз моята не съм я подпрял, нищо й няма, даже е леко килната на едната страна, освен леко назад :weedman:
filmatoplo - майстор
:wink: :supz: Бате голяма тема бе - 1000 лазарника -дай боже още 1000 :rock: :partyman: до 950 се четяха страниците за 5 дена :-D :wink: почти 10 000 писания и 600 000 прочетена :wink: Грейко да поощри автора и по активните за коледа :santagrin:
Последна промяна от filmatoplo на ср ное 14, 2018 5:43 pm, променено общо 1 път.
andy_forresite - майстор
И моята съм я подпрял за всеки случай. С една ППР тръбичка. Хайде честито да ми е 10 000-ното мнение :-D

Тема "Пелетни горелки GREYKO BMG и RB" | Включи се в дискусията:


Сподели форума:

Бъди информиран. Следвай "Направи сам" във Facebook:

Намери изпълнител и вдъхновения за дома. Следвай MaistorPlus във Facebook: